O projektu

Lokalita pozemků pro individuální výstavbu rodinných domů se nalézá v klidné části města Králův Dvůr v oblasti zvané Královský Horizont. Všechny pozemky jsou plně zasíťované a připravené pro výstavbu RD. 

Králův Dvůr nabízí velmi dobré spojení s Prahou prostřednictvím dálnice D5 a také díky intenzivní autobusové a vlakové dopravě. Cesta autem trvá 20 minut, což umožňuje obyvatelům dojíždět do Prahy za prací.

Pouhé město Králův Dvůr či královský Beroun lákají nejen svými historickými památkami, nýbrž i bohatou kulturní a sportovní nabídkou. Samotná lokalita, ležící v CHKO Křivoklátsko, pak vybízí k překrásným výletům do blízkého okolí, a to jak na kole, tak pěšmo, popř. k návštěvám nedalekých hradů Křivoklát a Karlštejn, popř. zámku v Nižboru.

Informace o optické datové síti

V projektu jsme pro Vás vybudovali optickou datovou síť pro připojení k síti Internet a dalším službám. Hlavními výhodami, této, v současnosti nejmodernější technologie připojení, jsou zejména vysoká příchozí i odchozí rychlost, stabilita, nezávislost na povětrnostních či jiných klimatických vlivech a v neposlední řadě také možnost zřízení dalších služeb – digitální televize IPTV (televize přes internetový protokol) a telefon VoIP (telefon přes internet) – to vše na jedné přípojce s absencí FUP a dalších omezení.

V případě poptávek a doplňujících dotazů se obracejte na pana Jiřího Zámečníka (jira@eurosignal.cz, tel. +420 734 202 858), s technickými dotazy na pana Michala Žaloudka (michal.zaloudek@eurosignal.cz, tel. +420 734 253 052).