Nový Jáchymov

Do Prahy za 30, do Berouna za 10

Lokalita pozemků pro individuální výstavbu rodinných domů se nalézá v klidné části obce Nový Jáchymov. Místo je z Prahy dostupné během 30 minut, z Berouna pak za pouhých 10 minut. Pozemky jsou orientovány v mírném svahu s jedinečným výhledem do okolní krajiny.

Čtěte dále

SPM Development – Nad Počapelským potokem

O lokalitě

Pozemky pro individuální výstavbu rodinných domů se nachází v klidné části města Králův Dvůr směrem na obec Trubín a jsou orientovány v mírném jižním svahu s krásným výhledem do okolní krajiny. Součástí lokality je kompletní občanská vybavenost.

Čtěte dále

Mníšecký Eden

Mníšecký Eden je typickým projektem navrženým v duchu soudobé architektury moderního rodinného bydlení. Díky zastoupení všech dispozičních řešení bytů zde najdou svůj domov jednotlivci, mladé páry hledající svoje první bydlení, rodiny s dětmi i starší generace. I tady jsme zvýšili komfort bydlení  ve spolupráci s OS REAL kvalitní optickou sítí.

Čtěte dále

Aktera – Zahořany – Jižní zahrady

Do Prahy za 15 minut

Bydlení v krásné, klidné lokalitě  a jen pár minut od metropole. Lokalita pozemků pro individuální výstavbu rodinných domů Jižní Zahrady se nalézá v Králově Dvoře u Berouna. Z Prahy jste zde  po dálnici D5 za 15 minut..

Čtěte dále

Aktera – Levín – Lucberk

Do Prahy za 15 minut

Lokalita pozemků pro individuální výstavbu rodinných domů Na Lucberku se nalézá v Levíně u Berouna. Místo je z Prahy dostupné během 15 minut po dálnici D5.

Z autobusové zastávky přímo u lokality jede denně 35 přímých autobusů na metro Zličín / Nové Butovice. Pozemky jsou orientovány v mírném jižním svahu s krásným výhledem do okolní krajiny.

Čtěte dále

Aktera – Křižatky

Křižatky – lokalita s kompletní infrastrukturou je součástí souměstí Beroun – Králův Dvůr. Sousedící města Beroun a Králův Dvůr ležící na soutoku řek Berounky a Litavky lákají nejen svými historickými památkami a bohatou kulturní a sportovní nabídkou, ale i svým překrásným okolím.

www.krizatky.cz

Čtěte dále

Bemett – Drahelčice lokalita Slunečná

Jen 5 km jihozápadně od Prahy, v těsném sousedství s Rudnou, leží obec Drahelčice, klidná lokalita s velmi dobrou dopravní dostupností do centra metropole. Drahelčice se v poslední době stávají oblíbenou lokalitou, a to nejen pro svou polohu, ale také díky dobré občanské vybavenosti.  Zde,   v klidné části Drahelčic, v lokalitě Slunečná, vyrostly nízkoenergetické řadové rodinné domy. Ve spolupráci s firmou Bemett a.s. jsme položili optický kabel.

Čtěte dále