Digitální internetová televize se vším, co k ní patří

Vyberte si kanály podle sebe

Dívejte se jen na to, co skutečně chcete. Vyberte si televizní kanály podle svého gusta. Třeba jen 1, nebo klidně 10. Záleží na vás.

Vraťte se v čase až o 168 hodin

Nic vám neuteče. Všechny pořady se ukládají na dobu 7 dní, abyste si je mohli kdykoli pustit zpětně. A pro snazší orientaci pro vás televize kompletuje všechny důležité informace o pořadech na jedno místo.

Sledujte televizi i na mobilu

Nepřizpůsobujte se, televize se přizpůsobí vám. Sledovat ji můžete nejen na monitoru, ale i v tabletu, nebo mobilu. Vyberte si, co vyhovuje vám.

Nejlepší filmy kdykoli k dispozici

V rámci digitální televize si můžete koupit, nebo půjčit ty nejlepší filmy z české i světové produkce. V databázi najdete všechny filmy, které mají dle Filmové databáze hodnocení vyšší než 80 %. Chceme pro vás jen to nejlepší!

Nabídka tarifů Kuki TV

KUKI TV MENŠÍ

200
s DPH na měsíc
30 TV stanic
15 povinných
15 volitelných ze 41 možných
42 HD kanálů
Aplikace pro mobil, tablet a PC

KUKI TV VĚTŠÍ

400
s DPH na měsíc
60 TV stanic
30 povinných
30 volitelných ze 100 možných
42 HD kanálů
Aplikace pro mobil, tablet a PC
K zavedení digitální televize KUKI TV potřebujete alespoň jedno fixní zařízení jako je set-top-box nebo podporovaná SmartTV. A neobejdete se bez připojení k internetu, tedy internetové "zásuvky", do které budete moc set-top-box nebo SmartTV zapojit.

Zapojení digitální televize Kuki TV je velmi jednoduché. Stačí set-top-box, který vám dodáme, nebo SmartTV připojit kabelem k internetu. Všechny potřebné kabely, baterky a ovladač jsou přibalené k set-top-boxu.

Registraci za vás provede náš technik. Vy při instalaci obdržíte aktivní přihlašovací údaje do nastav.kuki.cz, kde si můžete vybrat oblíbené TV kanály. Pokud si zařízení instalujete sami, obdržíte přihlašovací údaje e-mailem.

Narazili jste na požadavek na registraci? Patrně došlo k nějaké chybě. Spojte se s námi, prosím, na chatu, nebo telefonu 227 031 811. V žádném případě registraci nevyplňujte sami.

Vysílání digitální televize Kuki TV je vázané na poskytovatele internetového připojení. Pokud od nás nemáte zajištění připojení, nedokážeme vám bohužel zajistit televizní vysílání.

A to je škoda. Co naše připojení přeci jen zkusit? Umíme víc než jen kvalitní televizní vysílání.

Každý máme právo změnit názor. Už nechcete některé stanice sledovat, nebo chcete naopak jiné přidat? Každých 30 dní můžete svůj výběr TV stanic změnit.

Hlavní rozdíl spočívá v nutnosti využívat set-top-box nebo SmartTV, což je v případě KukiTV nutností.

Digitální televize KukiTV je samostatná placená služba a nečerpá rychlost z Vašeho internetového připojení. Televize přes internet Sledovani.tv je doplňková služba našich tarifů Optimal a Profi a využívá část kapacity Vašeho internetového tarifu.

Timeshift a nahrávání jsou u KukiTV v ceně .

Další rozdíly spočívají především v konkrétní nabídce služeb a programů. Nejlepší přehled o nich získáte v našem porovnání.

Služba umožňuje zároveň sledovat KukiTV na jednom fixním zařízení (SmartTV nebo settopbox) a pěti mobilních zařízeních (mobil, tablet, notebook).

Počet fixních zařízení lze za příplatek rozšířit až na tři (89Kč za zařízení).

Instalaci na podporovanou SmartTV si můžete provést sami, vygenerování přihlašovacích údajů je zcela zdarma.

Pořízení a montáž set-top-boxu naším technikem Vám nabízíme za 2 500 Kč včetně DPH.

Podrobnější návod najdete na webu kuki.eurosignal.cz

Televize na mobilu nebo počítači

Dívejte se na televizi i na mobilu nebo počítači

Televizi Kuki si můžete vzít sebou i mimo váš obývací pokoj. Stačí si stáhnout aplikaci pro mobilní zařízení nebo počítač.

Stáhnout aplikaci pro:

Máte zájem o digitální televizi od Eurosignalu? Vyplňte nezávaznou poptávku.