Digitální internetová televize se vším, co k ní patří

Vyberte si kanály podle sebe

Dívejte se jen na to, co skutečně chcete. Vyberte si televizní kanály podle svého gusta. Třeba jen 1, nebo klidně 10. Záleží na vás.

Vraťte se v čase až o 168 hodin

Nic vám neuteče. Všechny pořady se ukládají na dobu 7 dní, abyste si je mohli kdykoli pustit zpětně. A pro snazší orientaci pro vás televize kompletuje všechny důležité informace o pořadech na jedno místo.

Sledujte televizi i na mobilu

Nepřizpůsobujte se, televize se přizpůsobí vám. Sledovat ji můžete nejen na monitoru, ale i v tabletu, nebo mobilu. Vyberte si, co vyhovuje vám.

Nejlepší filmy kdykoli k dispozici

V rámci digitální televize si můžete koupit, nebo půjčit ty nejlepší filmy z české i světové produkce. V databázi najdete všechny filmy, které mají dle Filmové databáze hodnocení vyšší než 80 %. Chceme pro vás jen to nejlepší!

Nabídka tarifů Kuki TV

TV větší

60 TV stanic, 30 volitelných

Základní programová nabídka

ČT1 HD
ČT1 HD HD

První program České Televize, původní tvorba, zpravodajství, filmy, přímé sportovní přenosy v HD kvalitě.

ČT2 HD
ČT2 HD HD

Druhý program České Televize pro náročné diváky v HD kvalitě.

ČT24 HD
ČT24 HD

Program České Televize, zprávy, komentáře, události.

ČT SPORT HD
ČT SPORT HD HD

Program České Televize, sportovní utkání, přenosy.

ČT ART HD
ČT ART HD HD

Program České Televize, informace z kultury, ve 20h střídá kanál ČT DÉČKO.

ČT DÉČKO HD
ČT DÉČKO HD

Program České Televize, vysílání pro děti a mládež. Zábava, vzdělání i poučení pro Vaše děti.

NOVA HD
NOVA HD HD

Původní tvorba, filmy, zpravodajství a mnoho dalšího v HD kvalitě.

NOVA CINEMA HD
NOVA CINEMA HD HD

Atraktivní seriály, oblíbené filmy v HD kvalitě pro celou Vaši rodinu.

PRIMA HD
PRIMA HD HD

Původní tvorba pro celou Vaši rodinu, filmy, zpravodajství a mnoho dalšího.

FILMBOX HD
FILMBOX HD HD

Filmový program v hollywoodském stylu. Každý rok více než 300 nových titulů. Televizní premiéry z řad hollywoodských trháků i snímků z produkce evropských či asijských kinematografií. Na své si přijdou milovníci dramatu, sci-fi, komedií i akčních filmů či hororů.

PRIMA COOL HD
PRIMA COOL HD HD

Kultovní seriály nejen pro mladé, adrenalin a zábava v HD kvalitě.

PRIMA LOVE HD
PRIMA LOVE HD HD

Oblíbené světové seriály, reality show, romantické filmy.

EUROSPORT 1 HD
EUROSPORT 1 HD HD

Sportovní reportáže, přímé přenosy, sportovní magazíny.

EUROSPORT 2 HD
EUROSPORT 2 HD HD

Rychlý přehled, větší výběr sportovních novinek a zpravodajství.

DISCOVERY CHANNEL HD
DISCOVERY CHANNEL HD HD

Vzrušení z objevování. Pronikáme do příběhů odborníků, průkopníků a dobrodruhů, kteří nás inspirují, podněcují naší představivost, ukazují nám život neobyčejnější, naplňují naší mysl a obohacují naše životy.

TLC
TLC

Tvoří jej faktografické programy zaměřené zejména na životní styl, kariéru, vaření, rodičovství, životní prostředí, interiérové úpravy vlastního bydlení a další zajímavosti z každodenního života.

JIM JAM
JIM JAM

Nejoblíběnější kanál pro ty úplně nejmenší diváky.

VH1 EUROPE
VH1 EUROPE

VH 1 je největší hudební kanál s důrazem na hudbu 60.,70., 80. let, a začátku 90. let. Vysílací časy mají své speciálně sestavené playlisty a hudební tematická zaměření.

NATIONAL GEOGRAPHIC HD
NATIONAL GEOGRAPHIC HD HD

Nabízí zcela nový pohled na vědu, techniku, historii, divokou přírodu a mnohé další tematické okruhy. Neustále zkvalitňuje obsah vysílání, flexibilně reaguje na aktuální dění ve světě a je určen pro celou rodinu.

DISNEY CHANNEL
DISNEY CHANNEL HD

Seriálové hity plné optismismu, motivace a dobrodružství, vysoká kvalita pořadů pro celou rodinu.

FILMBOX FAMILY
FILMBOX FAMILY HD

Jediný filmový kanál pro všechny TV diváky, pro malé i pro ty velké. Výběr těch nejlepších hraných, animovaných i rodinných filmů, které jsou doplněné o oblíbené seriály pro děti a mládež. Zábava pro celou rodinu zaručena!

AXN
AXN

AXN je stanice, která se zaměřuje především na nové a celosvětově oblíbené seriály a filmy žánru science fiction, akce, dobrodružství a reality show. Stanice AXN existuje v mnoha světových mutacích.

SPORT 1 HD
SPORT 1 HD

Televizní stanice Sport 1 a Sport 2 společně nabízejí všem sportovním fanouškům dvakrát tolik kvalitní sportovní zábavy a kompletní pokrytí těch nejatraktivnějších sportovních událostí s důrazem na přímé přenosy.

NOVA ACTION HD
NOVA ACTION HD HD

Zaměřeno na muže, akční filmy, vlastní tvorba, erotika, sport v HD kvalitě.

AMC HD
AMC HD HD

Stanice AMC HD vám přináší legendy stříbrného plátna i současné hity. Nadčasová klasika, největší hollywoodské hvězdy, oskarové a oceněné snímky. Správně vyvážený mix žánrů uspokojí všechny milovníky filmů bez ohledu na vkus či věk.

ANIMAL PLANET HD
ANIMAL PLANET HD HD

Zaměřeno výhradně na zvířata! Zatímco ostatní představují faunu jako fascinující, ale cizí svět, tato stanice vyzdvihuje povahu každého živočicha a podstatu jeho chování, a tím pomáhá divákům objevovat nedělitelné pouto mezi zvířaty a námi.

SEZNAM TV
SEZNAM TV

Originální zpravodajsko-publicistická televize s mixem rozhovorů, názorů i reportáží z místa dění.

ČT3 HD
ČT3 HD HD

ČT3 HD vysílá oblíbené seriály, nostalgické komedie i tematické pořady a nový lifestylový magazín. Stanice je klidnou alternativou k ostatním programům ČT.

FILMBOX STARS
FILMBOX STARS

Bohatá nabídka amerických i evropských filmů, seriály všech žánrů, ale také dokumenty. Celá paleta zábavy na jedné stanici.

SPORT 2 HD
SPORT 2 HD HD

Sport 2 HD nabízí sportovním fanouškům dvakrát tolik kvalitní sportovní zábavy a pokrytí nejatraktivnějších sportovních událostí, včetně Formule 1. Nyní také v nejvyšší obrazové HD kvalitě.

SPEKTRUM HD
SPEKTRUM HD HD

Spektrum HD vysílá kvalitní dokumenty, které tě dokáží stále hlouběji seznamovat se světem kolem nás. Spektrum přináší velkolepé a vzrušující pořady, které hledají odpovědi na otázky současného i budoucího světa.

Rozšířená volitelná nabídka

MTV
MTV

MTV není další z mnoha hudebních kanálů! Je to lifestylový kanál okořeněný hudbou, klipy aktuálních interpretů a zároveň spoustou reality shows, které jsou plné emocí.

MTV HITS
MTV HITS

Přináší čerstvou směs současných i budoucích hitů, a také novinky v celosvětových hitparádách napříč všemi žánry.

ÓČKO HD
ÓČKO HD HD

Rozhovory, klipy, hitparády. Zaměřeno na mladé.

ÓČKO EXPRES HD
ÓČKO EXPRES HD HD

Přináší to nejlepší ze současné hudby bez kompromisů a balastu - od indie kytarovek přes inteligentní elektro-pop až po drum 'n' bass a dubstep.

ÓČKO STAR HD
ÓČKO STAR HD HD

Hity české a mezinárodní hudební scény od 60.tých do 90.tých let.Nezapomenutelné desky, velká jména jako Tina Turner, ABBA, Bon Jovi a další, zlaté hity, které patří ke každé povedené zábavě – to je nové Óčko Gold.

RETRO MUSIC
RETRO MUSIC

Český hudební kanál s retro oblíbenou muzikou od 60. do 90. let.

ŠLÁGR TV
ŠLÁGR TV

Teleshoping, československé lidové či dechové písně, country.

TV REBEL
TV REBEL

Kanál je zaměřený na nejen rockovou muziku, ale také pořady mapující její jednotlivé žánry a jejich historii. Dále nabízí například rockové zprávičky nebo motorkářský magazín a dvakrát týdně přináší koncert vybrané rockové skupiny.

MEZZO HD
MEZZO HD HD

Francouzský televizní kanál věnovaný klasické hudbě (včetně opery a baletu ), jazzu a world music.

MEZZO LIVE HD
MEZZO LIVE HD HD

Kanál se orientuje především na vážnou hudbu a jazz.

CBS REALITY
CBS REALITY

Televizní kanál CBS Reality je nepředvídatelný jako sám život. Nabízí všechno: dobré, špatné i to neobvyklé. Žasněte nad světem, který se ukrývá za naším prahem a nad neobvyklými osudy ostatních lidí.

CRIME AND INVESTIGATION
CRIME AND INVESTIGATION

Pořady a seriály ve vlastní produkci CI jsou naprostou špičkou v aktuální televizní tvorbě a představují to nejlepší v oblasti dokumentů s kriminální tematikou. Hlavní předností programu CI je naprosto unikátní pojetí a přístup k televiznímu zpracování daného krimi příběhu.

DISCOVERY SCIENCE
DISCOVERY SCIENCE HD

Užijte si velké vědecké myšlenky, poslední výkřiky techniky a nové převratné objevy. Kanál zábavným způsobem poukazuje na to, jak věda a technika ovlivňují náš život dnes i do budoucna.

DTX
DTX HD

Kombinace cestování, objevitelství a historie. Cestování smysluplně, představení příběhu určitého místa. Kanál se zaměřuje také na propojení historie se současností.

FINE LIVING NETWORK HD
FINE LIVING NETWORK HD HD

Programová nabídka zachycuje prvotřídní styl a umění zpříjemnit si život. Nechte se inspirovat poutavými pořady z oblasti moderního životního stylu, designu, zdraví, společnosti a gastronomie.

CS MYSTERY
CS MYSTERY

Kino Svět je český televizní program zaměřený na dokumenty. Nabízí i filmy a publicistické pořady seřazené do tematických bloků věnovaných historii, lidem, válce, přírodě, vesmíru a filmu.

NATIONAL GEOGRAPHIC WILD HD
NATIONAL GEOGRAPHIC WILD HD HD

Neobyčejná setkání člověka s divokou přírodou, fascinující detailní záběry ze světa zvířat pro celou rodinu. Zachycuje dech beroucí záběry z nejodlehlejších koutů Země přes hrůzyplné hlubiny oceánů až po chráněné parky v našem okolí.

TRAVEL CHANNEL HD
TRAVEL CHANNEL HD

Inspirace, nevšední zážitky, cenné zkušenosti a poutavá dobrodružství, zábavný společník na cestách. Multižánrové zaměření oslovuje široké divácké spektrum bez ohledu na věk a vzdělání. • 90% exkluzivního programu • multižánrový obsah • rozsáhlá knihovna diváky ověřeného programu

TV NOE
TV NOE

Stanice je provozována díky dobrovolným příspěvkům a klade důraz na křesťanské hodnoty. Kanál je zaměřený na celou rodinu.

TV PAPRIKA
TV PAPRIKA

TV Paprika je tematický televizní program zaměřený na gastronomii. Pokud máte rádi kulinářské pořady, které jsou zábavné a nebojí se ničeho nového, pak je TV Paprika ta pravá stanice pro Vás.

VIASAT NATURE HD
VIASAT NATURE HD HD

Zábavný, vizuálně neobyčejný program, jehož pořady o zvířatech, přírodě a životě v divočině.

VIASAT HISTORY HD
VIASAT HISTORY HD HD

Kanál nabízí širokou škálu kvalitních historických dokumentů od doby prehistorické až po dobu moderní, ale také biografie, dobové dokumenty, filmy o pop kultuře a další v HD kvalitě.

VIASAT EXPLORER HD
VIASAT EXPLORER HD HD

Program vysílající převážně dokumenty faktu - zákulisí velkého fotbalu, rychlých automobilů, filmy o zázracích moderní vědy nebo třeba šokující dokumenty z kriminálního prostředí, po 23h erotika.

SPEKTRUM HD
SPEKTRUM HD HD

Spektrum TV a Spektrum HD vysílají kvalitní dokumenty, které nás dokáží stále hlouběji seznamovat se světem kolem nás. Spektrum přináší velkolepé a vzrušující pořady, které hledají odpovědi na otázky současného i budoucího světa.

BBC WORLD NEWS
BBC WORLD NEWS

Aktuální informace ze světa s důrazem na Evropu. Původně se jmenovala BBC World Service Television, od roku 1995 BBC World a od 21. dubna 2008 BBC World News. Stanice vysílá do více než 200 zemí celého světa.

ČT JMO HD/ČT SMO HD
ČT JMO HD/ČT SMO HD

Kultura Vašeho regionu, zprávy ze sportu, zábava i společenské dění.

EURONEWS HD
EURONEWS HD HD

Zpravodajský servis vysílaný v devíti jazykových mutacích. Události ze světa přímo u Vás doma!

FRANCE 24
FRANCE 24

Francouzská stanice, která je zaměřená na mezinárodní zpravodajství a publicistiku.

PRO 7
PRO 7

Kultura, politika, byznys, sport? Nechte si přinést nejčerstvější informace prostřednictvím tohoto kanálu.

RTL
RTL

Exkluzivní informace ze světa televize a médií.

SKY NEWS
SKY NEWS

Je progresivní svou formou i prezentací, provokativní ve formátu, který je atraktivní pro moderního diváka. Profesionální zpravodajové sdělují objektivně a rychle nejnovější zprávy z oblasti obchodu, financí, politiky, vědy a sportu.

STV 1 HD
STV 1 HD HD

První program Slovenské Televize, původní tvorba, zpravodajství, filmy, přímé sportovní přenosy.

STV 2 HD
STV 2 HD HD

Druhý program Slovenské Televize, sport a magazíny.

AXN BLACK
AXN BLACK HD

Úžasná dobrodružství, krimi a akce s neporazitelnými hrdiny v hlavní roli, a to jak v klasických žánrech, tak i v dokumentárních a poloimprovizovaných show.

AXN WHITE
AXN WHITE

Výpravné i romantické seriály z USA a Evropy, založené na inspirativních příbězích a silných postavách. Stanice sáhla hlouběji do minulosti než AXN Black a vysílá také velmi oblíbené seriály z dob minulých.

CS FILM
CS FILM HD

Kanál zaměřený na českou a slovenskou či československou filmovou produkci od 60.let až do současné doby.

FILM + HD
FILM + HD HD

Ryze filmový kanál, který patří mezi nejoblíbenější filmové kanály v české a slovenské republice. Vysílá pro české a slovenské diváky 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Programové menu Film+ HD je sestaveno z celého spektra žánrů.

FILMBOX EXTRA HD
FILMBOX EXTRA HD HD

Přenáší atmosféru kinosálů do pohodlí Vašeho domova. Kultovní snímky v HD provedení. Kanál pro skutečné milovníky filmového žánru.

FILM EUROPE + HD
FILM EUROPE + HD HD

Na filmovém kanálu Film Europe + HD můžeš sledovat spoustu kvalitních filmů ve vysokém rozlišení a bez reklam. Uvidíš nejen československou filmovou tvorbu, ale i snímky z celé Evropy.

CS HOROR
CS HOROR

Český kanál věnovaný pouze hororovému žánru.

BABY TV
BABY TV

Pestrý a bezpečný svět TV zábavy pro nejmenší děti. Program tvořen ve spolupráci s předními psychology, zaměřen na hru, zábavu a rozvoj dítěte, podpořen výukou angličtiny.

DISNEY JUNIOR
DISNEY JUNIOR

Tradiční postavy a příběhy z dílny Disney v seriálech, které podporují rozvoj osobnosti dětí ve věku 4 až 8 let.

DUCK TV HD
DUCK TV HD HD

Televize pro nejmenší diváky. Pořady jsou připravovány dětskými psychogy a podporují harmonický rozvoj dítěte. Stanice je určena pro zábavu, poučení a odpočinek. Bez mluveného slova. Pro ty úplně nejmenší.

NICK JR.
NICK JR. HD

Dětský zábavný i poučný kanál děti seznamuje se světem prostřednictvím různých postaviček, zvířátek nebo nadpřirozených bytostí.

NICKELODEON
NICKELODEON

Nickelodeon je kanál po všech stránkách především pro děti – pro chlapce i dívky, ale i pro jejich rodiče. Děti jsou na prvním místě a je jim také podřízeno vše. Vysílá globální animované a známé hity.

MINIMAX
MINIMAX HD

Hlavním posláním této stanice je vysílat nenásilné a výchovné pořady, které předávají malým divákům důležité životní hodnoty a zároveň děti skvěle pobaví.

EROXXX HD
EROXXX HD HD

Erotický program - vysílá 24 hodin denně.

FASHION BOX HD
FASHION BOX HD HD

Zaměřeno na módu a životní styl. Primárně hlavně pro ženy a milovnice módy.

TV RELAX
TV RELAX

Nefalšovaný relax se zábavnými pořady, romantickými i drsnými seriály. Vlastní produkce i dokumenty. Prostě zábava pro celou rodinu.

EXTREME SPORTS
EXTREME SPORTS

Jediná televizní stanice na světě zcela zasvěcená akčním sportůmvi. Extreme Sports Vám přináší pestrou nabídku sahající od dokumentů, které Vás chytnou za srdce, přes výzvy pro světoběžníky až po sportovní šampionáty v extrémních sportech.

GOLF CHANNEL HD
GOLF CHANNEL HD HD

Jediný světový kanál věnovaný golfu, živé přenosy i zpravodajství v HD kvalitě.

AUTO MOTO SPORT HD
AUTO MOTO SPORT HD HD

Auto Moto Sport HD vysílá pořady s tématikou pro motoristy, kde jim přináší novinky, testy a zajímavosti nejen ze světa výrobců automobilů a motocyklů, ale i z oblasti motoristického sportu

ARENA SPORT 1 HD
ARENA SPORT 1 HD HD

Lukrativní sportovní přenosy - atletické závody, zápasy házené nebo utkání argentinské či belgické fotbalové ligy.

ARENA SPORT 2 HD
ARENA SPORT 2 HD HD

Přináší prestižní nizozemskou ligu spolu s argentinskou, švýcarskou, rakouskou ligou a ukrajinskou fotbalovou ligou.

NOVA GOLD HD
NOVA GOLD HD HD

To nejlepší ze skupiny Nova, vědomostní soutěže tipu Kolotoč, Riskuj, zábavné pořady s oblíbenými tvářemi, seriály .

TV 5 MONDE
TV 5 MONDE

Všeobecný program zaměřený na filmy (a filmové cykly, retrospektivy, filmy oceněné na festivalech), přináší i dokumenty, zpravodajství, sport, kuchyni, životní styl, zábavu program má výborně propracovaný systém výuky francouzštiny pro všechny úrovně.

KINO BARRANDOV HD
KINO BARRANDOV HD HD

V Kině Barrandov si přijde na své celá rodina, a to rozhodně nejen díky nepřeberné nabídce rodinných filmů. Potěší milovníky historických filmů, westernů a kriminálek i fanoušky romantických komedií či filmů podle skutečných událostí. V pozdně večerních hodinách nabídne Kino Barrandov také erotiku.

BARRANDOV KRIMI HD
BARRANDOV KRIMI HD HD

Dnes v hlavním vysílacím čase dává akviziční filmy a seriály převážně německé a švýcarské provenience, dobrodružné, kriminálky, thrillery i romantické, a doplňuje je premiérami a reprízami vlastních pořadů.

MŇAM TV
MŇAM TV

Máte rádi pořady o vaření a obecně o jídle? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu, protože jste na správné TV stanici.

SPEKTRUM HOME
SPEKTRUM HOME HD

Spektrum Home je první a jediný tematický kanál ve střední Evropě, který přináší konkrétní tipy a rady pro krásnější byt, dům a zahradu. Tato stanice je určena pro každého, koho baví vlastnoručně měnit a vylepšovat prostředí, v němž žije.

PRIMA MAX HD
PRIMA MAX HD HD

Nejlepší filmy, seriály, vaření, reality show, reprízy pořadů z programu Primy v HD kvalitě.

HISTORY HD
HISTORY HD HD

Stanice provede diváky cestou staletími a spojí náš moderní svět s jeho historickými kořeny poutavým, vzrušujícím a často překvapivým způsobem. Vysílá pořady, které chtějí diváka oslovit zábavnou, přístupnou, přitažlivou a podnětnou formou a které vytahují minulost na světlo zajímavým neotřelým způsobem v HD kvalitě.

NOVA SPORT 1 HD
NOVA SPORT 1 HD HD

Kanál oblíbený nejen mezi sportovními fanoušky.

NOVA SPORT 2 HD
NOVA SPORT 2 HD HD

Kanál zaměřený především na nejlepší basketbalovou ligu, ragby, bojové sporty či šipky.

MTV LIVE HD
MTV LIVE HD HD

Absolutní hudební mix s extrémním důrazem na živá vystoupení. Nabízí to nejlepší z urban, pop, dance i indie/rock hudebních žánrů a ukazuje tvorbu předních hudebníků v různých programových formátech.

NICKELODEON HD
NICKELODEON HD HD

Nickelodeon je kanál po všech stránkách především pro děti – pro chlapce i dívky, ale i pro jejich rodiče. Děti jsou na prvním místě a je jim také podřízeno vše. Vysílá globální animované a známé hity.HD verze je vysílána v anglickém jazyce.

JOJ CINEMA HD
JOJ CINEMA HD HD

Akční, komediální, krimi, dramatické, hororové, muzikálové i životopisné filmy.

JOJ FAMILY HD
JOJ FAMILY HD HD

Vysílá to nejlepší z programové struktury TV JOJ nepřetržitě sedm dní v týdnu. Je určena výhradně pro český TV trh.

PRIVATE TV HD
PRIVATE TV HD HD

Užijte si celoevropský kanál zaměřující se na heterosexuální erotické a pornografické pořady.

HUSTLER HD
HUSTLER HD

Máte pocit, že už Vás nic nepřekvapí? Zkuste tento kanál bez cenzury, budete příjemně překvapeni.

ANIMAL PLANET HD
ANIMAL PLANET HD HD

Zaměřeno výhradně na zvířata! Zatímco ostatní představují faunu jako fascinující, ale cizí svět, tato stanice vyzdvihuje povahu každého živočicha a podstatu jeho chování, a tím pomáhá divákům objevovat nedělitelné pouto mezi zvířaty a námi. DOSTUPNÉ POUZE V RÁMCI NABÍDKY NAVÍC NAVÍC 5.

BARRANDOV HD
BARRANDOV HD HD

Převážně česká filmová a seriálová produkce, původní tvorba v HD kvalitě. Zábava pro celou Vaši rodinu. Známé pořady v novém kabátě.

FILMBOX PREMIUM HD
FILMBOX PREMIUM HD

Premiérová stanice, která přináší televizní premiéry hollywoodských trháků i snímků z produkce evropských či asijských kinematografií. Bohatá nabídka filmů všech žánrů, zahrnuje klasické tituly, novinky ověnčené prestižními cenami i artové snímky uznávaných režisérů.

NOVA 2 HD
NOVA 2 HD HD

Zábava pro celou rodinu, seriály, sitcomy, komedie a vlastní tvorba. Vraťte se do minulosti a sledujte to nejzábavnější z produkce TV Nova.

DORCEL TV HD
DORCEL TV HD HD

Nabízí nejnovější obsah v hard core erotice, ale také filmy se soft erotickým obsahem.

TNT Russia
TNT Russia HD

TNT Russia je mezinárodní verze ruského televizního kanálu TNT. Vysílá pro rusky mluvící obyvatele žijící mimo Ruskou federaci a ruské turisty po celém světě. Kanál představuje špičkové humorné a zábavné projekty ruské televize, jako jsou Comedy Club, Comedy Women, Stand Up a mnoho dalších.

LEO TV HD
LEO TV HD HD

Leo TV je první ryze česká erotická televize specializující se na domácí erotickou a pornografickou tvorbu

EXTASY TV HD
EXTASY TV HD

Český erotický kanál nabízející vzrušující pořady od předních producentů zábavy pro dospělého z celého světa.

PRAHA TV
PRAHA TV HD

Sledujte regionální zpravodajství z Prahy online. Denně Vám přináší aktuální zprávy z Vašeho regionu a mnoho dalšího.

REGIONALNITELEVIZE.CZ
REGIONALNITELEVIZE.CZ HD

Kanál sdružující zpravodajství vyráběné regionálními a lokálními tv studii napříč ČR.

SPORT 5
SPORT 5

SPORT 5 byla první a zároveň jedinou českou televizí zaměřenou výhradně na motoristický sport a motorismus. Od 1. 9. 2013 se začala televize SPORT 5 transformovat do podoby sportovní televize, kde bude i nadále špičkový motorismus hrát velmi významnou roli, ale nově ho doplnily další sporty a volnočasové aktivity.

INFO TV
INFO TV

Regionální televize informačně zábavního charakteru.

CARTOON NETWORK HD
CARTOON NETWORK HD

Cartoon Network je program plný zábavných a dobrodružných seriálů, které prezentují pevná přátelství, spoustu zábavy a podporují dětskou fantazii. Děti všech věkových kategorií se mohou těšit na animované seriály jako Gumballův úžasný svět, Steven Universe či akčně dobrodružné seriály Raketové holky, Ben 10 a Teen Titans Go!

EPIC DRAMA HD
EPIC DRAMA HD HD

Vysílá seriálové tituly celého žánrového spektra, kde nechybí zločin a záhady, adaptace klasických literárních děl, politika a boj o moc, válečná dramata, akční a dobrodružné příběhy, skutečné historické události ani svět fantazie.

ÓČKO BLACK HD
ÓČKO BLACK HD HD

ÓČKO BLACK HD je první český hudební kanál zaměřený na žánr „black music“, s důrazem na nejnovější hity a rozmanitost hiphopové, rapové a RnB scény.

HOBBY TV HD
HOBBY TV HD HD

HOBBY TV HD je lifestylový kanál se zaměřením na architekturu, interiérový design a zahradu, ale na své si přijdou i ti diváci, kteří rádi sledují pořady o zvířatech, vaření, módě, kultuře, hudbě nebo cestování. 

CS HISTORY
CS HISTORY HD

CS History nabízí převážně válečné dokumentární a krátkometrážní pořady produkce USA, Ruska, VB, Francie, Kanady a dalších. Nechybí ani česká tvorba či Magazín NATO.

ŠLÁGR 2
ŠLÁGR 2

Šlágr 2 je hudební kanál, který potěší každého milovníka dechové hudby; jedná se celoplošnou československou televizní stanici, která je úzce zaměřena na lidovou hudbu, dechovku, „šlágr“ hity a vysílání je doplněno teleshoppingem.

STV3 HD
STV3 HD HD

Slovenský veřejnoprávní kanál STV3 HD (Trojka) využívá především bohatý televizní archiv, který obsahuje všechny žánry (dokumenty, hudební a zábavné programy, publicistiku i vzdělávání).

NICKTOONS
NICKTOONS

Nicktoons je určen divákům od 6 do 14 let a nabídne v češtině animované seriály jako JSOU Spongebob v kalhotách, Želvy Ninja či Tučňáci z Madagaskaru.

LALA TV HD
LALA TV HD HD

LALA TV HD nabízí program ve stylu kdysi známých Zpívánek. Jedná se o jednoduché písničkové pořady s českou produkcí.

FOOD NETWORK HD
FOOD NETWORK HD HD

Food Network HD diváky seznamuje s kuchařským i kulinářským uměním; nejde tedy pouze o vaření, ale také o konzumaci a požitky z dobrého jídla-

MTV 90s
MTV 90s

Hudební kanál pro mladé se skutečnou vášní pro rockovou hudbu, která bije rychleji než srdce.

CLUB MTV
CLUB MTV

Kanál, který nikdy nespí a od rána do večera nabízí nejžhavější hudební novinky i klasické klubové hity, u kterých můžeš protančit noc i den.

MTV 80s
MTV 80s

VH1 Classic přináší hity ze 60. a 90. let, rock, pop a to nejlepší z hudební historie. Primárně se zaměřuje na mainstreamové hity a záznamy z koncertů v rozmezí let 1970-1990.

BARRANDOV NEWS
BARRANDOV NEWS

TV kanál Barrandov News je postavený na reprízách publicistických, zpravodajských a diskusních pořadů. Novinkou je pořad Moje zprávy, který uvádí sám ředitel Jaromír Soukup.

TA3
TA3 HD

Zpravodajský servis, ekonomické informace a sportovní zprávy z celého světa.

PRIMA ZOOM HD
PRIMA ZOOM HD HD

Špičkové dokumentární seriály o přírodě, historii, vesmíru a mnoho dalších atraktivních témat.

PRIMA COMEDY CENTRAL HD
PRIMA COMEDY CENTRAL HD HD

Komediální a zábavní kanál. Užiješ si kultovní sitkomy, neokoukané seriály nebo vlastní tvorbu.

CNN PRIMA NEWS HD
CNN PRIMA NEWS HD HD

Český zpravodajský kanál, patřící pod skupinu FTV Prima, který na základě partnerství s CNN poskytuje kontinuální českojazyčné zpravodajství. Divákům přinese jak domácí, tak mezinárodní zpravodajství dodávané korporací CNN.

TV BRNO 1
TV BRNO 1

Program TV Brno 1 zahrnuje regionální zpravodajství a publicistiku, dokumenty, lifestylové a tematické pořady.

FISHING & HUNTING HD
FISHING & HUNTING HD HD

Kanál je postavený na reportážích z domácích i mezinárodních soutěží v rybaření, dokumentech o revírech na českých vodách či tematických rozhovorech se zajímavými hosty z řad profesionálních rybářů. Zaujmou tě i trendy v současném rybaření a návnadách.

LOVE NATURE UHD
LOVE NATURE UHD HD

Dokumentární program Love Nature UHD potěší milovníky zvířat, přírody a dokumentů. Nabízí největší světovou knihovnu přírodovědeckých programů ve 4K kvalitě, která zahrnuje více než 40 natáčecích lokalit po celém světě.

UP NETWORDK
UP NETWORDK

První televizní stanice v Evropě věnující se výhradně letectví, vesmíru a všemu, co se hýbe nad zemí. Stanice nejen pro fandy fascinujícího leteckého průmyslu, ale pro každého, kdo se chce dozvědět novinky, souvislosti, zákulisní informace i každodenní zpravodajství.

ID HD
ID HD HD

Přináší pořady vysoké kvality plné záhad a napětí. Nabízí nepřekonatelným způsobem vyprávěné příběhy ze života, zpracované v moderním formátu. Program pro zvídavé diváky.

STV3 HD
STV3 HD HD

Základní náplní programu STV3 HD je bohatý televizní archiv, který obsahuje všechny žánry (dokumenty, hudební a zábavné programy, publicistiku i vzdělávání). Kanál cílí na diváky nad 60 let.

MŇAU TV HD
MŇAU TV HD HD

Mňau TV HD je původní televizní stanice, která přináší originální, zábavný obsah pro majitele a milovníky domácích mazlíčků. Psi, kočky, králíci, křečci, ale i opice nebo papoušci hlavními celebritami. Roztomilá a vtipná videa se zvířátky jistě potěší oko každého diváka.

FILM EUROPE CHANNEL HD
FILM EUROPE CHANNEL HD HD

Užij si nejlepší evropské filmy oceněné na mezinárodních i domácích filmových festivalech a soutěžích. Filmy jsou vysílány v původním znění s českými titulky. Více než 800 filmů ze všech 50 zemí Evropy.

REDLIGHT HD
REDLIGHT HD HD

Erotický kanál se zásobou pornografie ve vysokém rozlišení. Zábava nejen pro tvé oči.

FRIDAY INTERNATIONAL
FRIDAY INTERNATIONAL

Friday International vysílá programy pro rusky hovořící diváky. Můžeš na něm sledovat například situační komedie, relace v přímém přenosu či reality show o vztazích a lásce.

CNN
CNN

CNN je zpravodajský TV kanál, který poskytuje mezinárodní zpravodajství v anglickém jazyce 24 hodin denně.

Dokupte si chybějící kanály

HBO HD
HBO HD HD

Hlavní kanál HBO přináší 24 hodin denně filmové i seriálové novinky, nejnovější hollywoodské tituly, premiéry nových HBO seriálů, dokumentární snímky a další prémiový obsah jako jsou koncerty a přenosy vyhlášení filmových cen. Na HBO uvidíte 4 až 5 filmových premiér týdně. Fanouškům nejnovějších epizod seriálů z produkce HBO nabízíme možnost užít si světovou premiéru. Nové díly vysíláme vždy současně s premiérou v USA, rovnou s českými titulky. DOSTUPNÉ POUZE V NABÍDCE NAVÍC HBO BALÍČEK.

HBO 2 HD
HBO 2 HD HD

HBO2 se stává programem pro celou rodinu. V denním vysílacím čase nabízíme komediální anebo animované dětské filmy a seriály. Noční vysílání patří těžším žánrům jako jsou thrillery, dramata a horory. Středeční primetime věnujeme premiérám filmových klasik. Program HBO2 můžete sledovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. DOSTUPNÉ POUZE V NABÍDCE NAVÍC HBO BALÍČEK.

HBO 3 HD
HBO 3 HD HD

HBO3 nabízí to nejlepší ze současné seriálové tvorby a navíc také kultovní snímky z originální produkce HBO (Řím, Sopránovi atd.). Prostor zde dostávají seriálové maratony, kultovní seriály z HBO produkce a licencované pořady z produkce prestižních tv/kabelových stanic a dalších seriálových tvůrců včetně originální produkce Cinemax. HBO3 vysílá 24 hodin denně, každý den v týdnu. DOSTUPNÉ POUZE V NABÍDCE NAVÍC HBO BALÍČEK.

HBO GO
HBO GO

Online videotéka HBO GO nabízí více než 1500 hodin těch nejlepších filmů, seriálů, dokumentů a dalšího obsahu, který znáte z HBO anebo Cinemaxu. Vybraný pořad můžete sledovat v originálním znění s titulky anebo v dabované verzi a zcela bez reklam. Pro sledování můžete využít až 4 zařízení včetně Smart TV, počítače, tabletu anebo mobilního telefonu. Seriály z produkce HBO jsou na HBO GO uváděny ihned po americké premiéře v HD kvalitě a s plnohodnotnými titulky. DOSTUPNÉ POUZE V NABÍDCE NAVÍC HBO BALÍČEK.

CINEMAX HD
CINEMAX HD HD

Užijte si nezávislé i kultovní snímky pro náročné diváky. Tento kanál je zaměřen výhradně na milovníky filmových trháků či kultovních snímků z řad známých i neznámých režisérů. Některé filmy jsou v původním znění s titulky.

CINEMAX 2 HD
CINEMAX 2 HD HD

Nestihnete-li oblíbený film na kanálu CINEMAX, s 24 hodinovou prodlevou jej lze zhlédnout na kanálu CINEMAX 2.

158 Celkem 96 kanálů v HD 31 Pevně dané TV kanály 16 Hudební 22 Dokumentární 14 Zpravodajský 13 Filmový 10 Dětské 7 Pro dospělé 8 Životní styl 9 Sportovní 12 Všeobecné
400 Kč / měsíc

TV menší

30 TV stanic, 15 volitelných

Základní programová nabídka

ČT1 HD
ČT1 HD HD

První program České Televize, původní tvorba, zpravodajství, filmy, přímé sportovní přenosy v HD kvalitě.

ČT2 HD
ČT2 HD HD

Druhý program České Televize pro náročné diváky v HD kvalitě.

ČT24 HD
ČT24 HD

Program České Televize, zprávy, komentáře, události.

ČT SPORT HD
ČT SPORT HD HD

Program České Televize, sportovní utkání, přenosy.

ČT ART HD
ČT ART HD HD

Program České Televize, informace z kultury, ve 20h střídá kanál ČT DÉČKO.

ČT DÉČKO HD
ČT DÉČKO HD

Program České Televize, vysílání pro děti a mládež. Zábava, vzdělání i poučení pro Vaše děti.

NOVA HD
NOVA HD HD

Původní tvorba, filmy, zpravodajství a mnoho dalšího v HD kvalitě.

NOVA CINEMA HD
NOVA CINEMA HD HD

Atraktivní seriály, oblíbené filmy v HD kvalitě pro celou Vaši rodinu.

PRIMA HD
PRIMA HD HD

Původní tvorba pro celou Vaši rodinu, filmy, zpravodajství a mnoho dalšího.

BARRANDOV HD
BARRANDOV HD HD

Převážně česká filmová a seriálová produkce, původní tvorba v HD kvalitě. Zábava pro celou Vaši rodinu. Známé pořady v novém kabátě.

FILMBOX HD
FILMBOX HD HD

Filmový program v hollywoodském stylu. Každý rok více než 300 nových titulů. Televizní premiéry z řad hollywoodských trháků i snímků z produkce evropských či asijských kinematografií. Na své si přijdou milovníci dramatu, sci-fi, komedií i akčních filmů či hororů.

PRIMA COOL HD
PRIMA COOL HD HD

Kultovní seriály nejen pro mladé, adrenalin a zábava v HD kvalitě.

PRIMA LOVE HD
PRIMA LOVE HD HD

Oblíbené světové seriály, reality show, romantické filmy.

NOVA ACTION HD
NOVA ACTION HD HD

Zaměřeno na muže, akční filmy, vlastní tvorba, erotika, sport v HD kvalitě.

SEZNAM TV
SEZNAM TV

Originální zpravodajsko-publicistická televize s mixem rozhovorů, názorů i reportáží z místa dění.

ČT3 HD
ČT3 HD HD

ČT3 HD vysílá oblíbené seriály, nostalgické komedie i tematické pořady a nový lifestylový magazín. Stanice je klidnou alternativou k ostatním programům ČT.

Rozšířená volitelná nabídka

MTV
MTV

MTV není další z mnoha hudebních kanálů! Je to lifestylový kanál okořeněný hudbou, klipy aktuálních interpretů a zároveň spoustou reality shows, které jsou plné emocí.

MTV HITS
MTV HITS

Přináší čerstvou směs současných i budoucích hitů, a také novinky v celosvětových hitparádách napříč všemi žánry.

ÓČKO HD
ÓČKO HD HD

Rozhovory, klipy, hitparády. Zaměřeno na mladé.

ÓČKO EXPRES HD
ÓČKO EXPRES HD HD

Přináší to nejlepší ze současné hudby bez kompromisů a balastu - od indie kytarovek přes inteligentní elektro-pop až po drum 'n' bass a dubstep.

ÓČKO STAR HD
ÓČKO STAR HD HD

Hity české a mezinárodní hudební scény od 60.tých do 90.tých let.Nezapomenutelné desky, velká jména jako Tina Turner, ABBA, Bon Jovi a další, zlaté hity, které patří ke každé povedené zábavě – to je nové Óčko Gold.

RETRO MUSIC
RETRO MUSIC

Český hudební kanál s retro oblíbenou muzikou od 60. do 90. let.

ŠLÁGR TV
ŠLÁGR TV

Teleshoping, československé lidové či dechové písně, country.

TV REBEL
TV REBEL

Kanál je zaměřený na nejen rockovou muziku, ale také pořady mapující její jednotlivé žánry a jejich historii. Dále nabízí například rockové zprávičky nebo motorkářský magazín a dvakrát týdně přináší koncert vybrané rockové skupiny.

CRIME AND INVESTIGATION
CRIME AND INVESTIGATION

Pořady a seriály ve vlastní produkci CI jsou naprostou špičkou v aktuální televizní tvorbě a představují to nejlepší v oblasti dokumentů s kriminální tematikou. Hlavní předností programu CI je naprosto unikátní pojetí a přístup k televiznímu zpracování daného krimi příběhu.

CS MYSTERY
CS MYSTERY

Kino Svět je český televizní program zaměřený na dokumenty. Nabízí i filmy a publicistické pořady seřazené do tematických bloků věnovaných historii, lidem, válce, přírodě, vesmíru a filmu.

TV NOE
TV NOE

Stanice je provozována díky dobrovolným příspěvkům a klade důraz na křesťanské hodnoty. Kanál je zaměřený na celou rodinu.

ČT JMO HD/ČT SMO HD
ČT JMO HD/ČT SMO HD

Kultura Vašeho regionu, zprávy ze sportu, zábava i společenské dění.

FRANCE 24
FRANCE 24

Francouzská stanice, která je zaměřená na mezinárodní zpravodajství a publicistiku.

PRO 7
PRO 7

Kultura, politika, byznys, sport? Nechte si přinést nejčerstvější informace prostřednictvím tohoto kanálu.

RTL
RTL

Exkluzivní informace ze světa televize a médií.

SKY NEWS
SKY NEWS

Je progresivní svou formou i prezentací, provokativní ve formátu, který je atraktivní pro moderního diváka. Profesionální zpravodajové sdělují objektivně a rychle nejnovější zprávy z oblasti obchodu, financí, politiky, vědy a sportu.

STV 1 HD
STV 1 HD HD

První program Slovenské Televize, původní tvorba, zpravodajství, filmy, přímé sportovní přenosy.

STV 2 HD
STV 2 HD HD

Druhý program Slovenské Televize, sport a magazíny.

AXN BLACK
AXN BLACK HD

Úžasná dobrodružství, krimi a akce s neporazitelnými hrdiny v hlavní roli, a to jak v klasických žánrech, tak i v dokumentárních a poloimprovizovaných show.

AXN WHITE
AXN WHITE

Výpravné i romantické seriály z USA a Evropy, založené na inspirativních příbězích a silných postavách. Stanice sáhla hlouběji do minulosti než AXN Black a vysílá také velmi oblíbené seriály z dob minulých.

FASHION BOX HD
FASHION BOX HD HD

Zaměřeno na módu a životní styl. Primárně hlavně pro ženy a milovnice módy.

TV RELAX
TV RELAX

Nefalšovaný relax se zábavnými pořady, romantickými i drsnými seriály. Vlastní produkce i dokumenty. Prostě zábava pro celou rodinu.

GOLF CHANNEL HD
GOLF CHANNEL HD HD

Jediný světový kanál věnovaný golfu, živé přenosy i zpravodajství v HD kvalitě.

NOVA GOLD HD
NOVA GOLD HD HD

To nejlepší ze skupiny Nova, vědomostní soutěže tipu Kolotoč, Riskuj, zábavné pořady s oblíbenými tvářemi, seriály .

TV 5 MONDE
TV 5 MONDE

Všeobecný program zaměřený na filmy (a filmové cykly, retrospektivy, filmy oceněné na festivalech), přináší i dokumenty, zpravodajství, sport, kuchyni, životní styl, zábavu program má výborně propracovaný systém výuky francouzštiny pro všechny úrovně.

KINO BARRANDOV HD
KINO BARRANDOV HD HD

V Kině Barrandov si přijde na své celá rodina, a to rozhodně nejen díky nepřeberné nabídce rodinných filmů. Potěší milovníky historických filmů, westernů a kriminálek i fanoušky romantických komedií či filmů podle skutečných událostí. V pozdně večerních hodinách nabídne Kino Barrandov také erotiku.

BARRANDOV KRIMI HD
BARRANDOV KRIMI HD HD

Dnes v hlavním vysílacím čase dává akviziční filmy a seriály převážně německé a švýcarské provenience, dobrodružné, kriminálky, thrillery i romantické, a doplňuje je premiérami a reprízami vlastních pořadů.

MŇAM TV
MŇAM TV

Máte rádi pořady o vaření a obecně o jídle? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu, protože jste na správné TV stanici.

SPORT 5
SPORT 5

SPORT 5 byla první a zároveň jedinou českou televizí zaměřenou výhradně na motoristický sport a motorismus. Od 1. 9. 2013 se začala televize SPORT 5 transformovat do podoby sportovní televize, kde bude i nadále špičkový motorismus hrát velmi významnou roli, ale nově ho doplnily další sporty a volnočasové aktivity.

PRIMA MAX HD
PRIMA MAX HD HD

Nejlepší filmy, seriály, vaření, reality show, reprízy pořadů z programu Primy v HD kvalitě.

HISTORY HD
HISTORY HD HD

Stanice provede diváky cestou staletími a spojí náš moderní svět s jeho historickými kořeny poutavým, vzrušujícím a často překvapivým způsobem. Vysílá pořady, které chtějí diváka oslovit zábavnou, přístupnou, přitažlivou a podnětnou formou a které vytahují minulost na světlo zajímavým neotřelým způsobem v HD kvalitě.

MTV LIVE HD
MTV LIVE HD HD

Absolutní hudební mix s extrémním důrazem na živá vystoupení. Nabízí to nejlepší z urban, pop, dance i indie/rock hudebních žánrů a ukazuje tvorbu předních hudebníků v různých programových formátech.

NICKELODEON HD
NICKELODEON HD HD

Nickelodeon je kanál po všech stránkách především pro děti – pro chlapce i dívky, ale i pro jejich rodiče. Děti jsou na prvním místě a je jim také podřízeno vše. Vysílá globální animované a známé hity.HD verze je vysílána v anglickém jazyce.

JOJ FAMILY HD
JOJ FAMILY HD HD

Vysílá to nejlepší z programové struktury TV JOJ nepřetržitě sedm dní v týdnu. Je určena výhradně pro český TV trh.

NOVA 2 HD
NOVA 2 HD HD

Zábava pro celou rodinu, seriály, sitcomy, komedie a vlastní tvorba. Vraťte se do minulosti a sledujte to nejzábavnější z produkce TV Nova.

PRAHA TV
PRAHA TV HD

Sledujte regionální zpravodajství z Prahy online. Denně Vám přináší aktuální zprávy z Vašeho regionu a mnoho dalšího.

REGIONALNITELEVIZE.CZ
REGIONALNITELEVIZE.CZ HD

Kanál sdružující zpravodajství vyráběné regionálními a lokálními tv studii napříč ČR.

INFO TV
INFO TV

Regionální televize informačně zábavního charakteru.

ÓČKO BLACK HD
ÓČKO BLACK HD HD

ÓČKO BLACK HD je první český hudební kanál zaměřený na žánr „black music“, s důrazem na nejnovější hity a rozmanitost hiphopové, rapové a RnB scény.

ŠLÁGR 2
ŠLÁGR 2

Šlágr 2 je hudební kanál, který potěší každého milovníka dechové hudby; jedná se celoplošnou československou televizní stanici, která je úzce zaměřena na lidovou hudbu, dechovku, „šlágr“ hity a vysílání je doplněno teleshoppingem.

STV3 HD
STV3 HD HD

Slovenský veřejnoprávní kanál STV3 HD (Trojka) využívá především bohatý televizní archiv, který obsahuje všechny žánry (dokumenty, hudební a zábavné programy, publicistiku i vzdělávání).

LALA TV HD
LALA TV HD HD

LALA TV HD nabízí program ve stylu kdysi známých Zpívánek. Jedná se o jednoduché písničkové pořady s českou produkcí.

MTV 90s
MTV 90s

Hudební kanál pro mladé se skutečnou vášní pro rockovou hudbu, která bije rychleji než srdce.

CLUB MTV
CLUB MTV

Kanál, který nikdy nespí a od rána do večera nabízí nejžhavější hudební novinky i klasické klubové hity, u kterých můžeš protančit noc i den.

MTV 80s
MTV 80s

VH1 Classic přináší hity ze 60. a 90. let, rock, pop a to nejlepší z hudební historie. Primárně se zaměřuje na mainstreamové hity a záznamy z koncertů v rozmezí let 1970-1990.

VH1 EUROPE
VH1 EUROPE

VH 1 je největší hudební kanál s důrazem na hudbu 60., 70., 80. a začátku 90. let. Vysílací časy mají své speciálně sestavené playlisty a hudební tematická zaměření.

BARRANDOV NEWS
BARRANDOV NEWS

TV kanál Barrandov News je postavený na reprízách publicistických, zpravodajských a diskusních pořadů. Novinkou je pořad Moje zprávy, který uvádí sám ředitel Jaromír Soukup.

TA3
TA3 HD

Zpravodajský servis, ekonomické informace a sportovní zprávy z celého světa.

PRIMA ZOOM HD
PRIMA ZOOM HD HD

Špičkové dokumentární seriály o přírodě, historii, vesmíru a mnoho dalších atraktivních témat.

PRIMA COMEDY CENTRAL HD
PRIMA COMEDY CENTRAL HD HD

Komediální a zábavní kanál. Užiješ si kultovní sitkomy, neokoukané seriály nebo vlastní tvorbu.

PRIMA KRIMI HD
PRIMA KRIMI HD HD

Kanál Prima KRIMI navazuje na úspěch detektivních seriálů, které dříve vysílala stanice Prima LOVE. Těšit se můžeš na oblíbené seriály jako Sběratelé kostí, Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, Castle na zabití, ale i na úplné novinky.

CNN PRIMA NEWS HD
CNN PRIMA NEWS HD HD

Český zpravodajský kanál, patřící pod skupinu FTV Prima, který na základě partnerství s CNN poskytuje kontinuální českojazyčné zpravodajství. Divákům přinese jak domácí, tak mezinárodní zpravodajství dodávané korporací CNN.

TV BRNO 1
TV BRNO 1

Program TV Brno 1 zahrnuje regionální zpravodajství a publicistiku, dokumenty, lifestylové a tematické pořady.

UP NETWORDK
UP NETWORDK

První televizní stanice v Evropě věnující se výhradně letectví, vesmíru a všemu, co se hýbe nad zemí. Stanice nejen pro fandy fascinujícího leteckého průmyslu, ale pro každého, kdo se chce dozvědět novinky, souvislosti, zákulisní informace i každodenní zpravodajství.

STV3 HD
STV3 HD HD

Základní náplní programu STV3 HD je bohatý televizní archiv, který obsahuje všechny žánry (dokumenty, hudební a zábavné programy, publicistiku i vzdělávání). Kanál cílí na diváky nad 60 let.

MŇAU TV HD
MŇAU TV HD HD

Mňau TV HD je původní televizní stanice, která přináší originální, zábavný obsah pro majitele a milovníky domácích mazlíčků. Psi, kočky, králíci, křečci, ale i opice nebo papoušci hlavními celebritami. Roztomilá a vtipná videa se zvířátky jistě potěší oko každého diváka.

FRIDAY INTERNATIONAL
FRIDAY INTERNATIONAL

Friday International vysílá programy pro rusky hovořící diváky. Můžeš na něm sledovat například situační komedie, relace v přímém přenosu či reality show o vztazích a lásce.

CNN
CNN

CNN je zpravodajský TV kanál, který poskytuje mezinárodní zpravodajství v anglickém jazyce 24 hodin denně.

Dokupte si chybějící kanály

HBO HD
HBO HD HD

Hlavní kanál HBO přináší 24 hodin denně filmové i seriálové novinky, nejnovější hollywoodské tituly, premiéry nových HBO seriálů, dokumentární snímky a další prémiový obsah jako jsou koncerty a přenosy vyhlášení filmových cen. Na HBO uvidíte 4 až 5 filmových premiér týdně. Fanouškům nejnovějších epizod seriálů z produkce HBO nabízíme možnost užít si světovou premiéru. Nové díly vysíláme vždy současně s premiérou v USA, rovnou s českými titulky. DOSTUPNÉ POUZE V NABÍDCE NAVÍC HBO BALÍČEK.

HBO 2 HD
HBO 2 HD HD

HBO2 se stává programem pro celou rodinu. V denním vysílacím čase nabízíme komediální anebo animované dětské filmy a seriály. Noční vysílání patří těžším žánrům jako jsou thrillery, dramata a horory. Středeční primetime věnujeme premiérám filmových klasik. Program HBO2 můžete sledovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. DOSTUPNÉ POUZE V NABÍDCE NAVÍC HBO BALÍČEK.

HBO 3 HD
HBO 3 HD HD

HBO3 nabízí to nejlepší ze současné seriálové tvorby a navíc také kultovní snímky z originální produkce HBO (Řím, Sopránovi atd.). Prostor zde dostávají seriálové maratony, kultovní seriály z HBO produkce a licencované pořady z produkce prestižních tv/kabelových stanic a dalších seriálových tvůrců včetně originální produkce Cinemax. HBO3 vysílá 24 hodin denně, každý den v týdnu. DOSTUPNÉ POUZE V NABÍDCE NAVÍC HBO BALÍČEK.

HBO GO
HBO GO

Online videotéka HBO GO nabízí více než 1500 hodin těch nejlepších filmů, seriálů, dokumentů a dalšího obsahu, který znáte z HBO anebo Cinemaxu. Vybraný pořad můžete sledovat v originálním znění s titulky anebo v dabované verzi a zcela bez reklam. Pro sledování můžete využít až 4 zařízení včetně Smart TV, počítače, tabletu anebo mobilního telefonu. Seriály z produkce HBO jsou na HBO GO uváděny ihned po americké premiéře v HD kvalitě a s plnohodnotnými titulky. DOSTUPNÉ POUZE V NABÍDCE NAVÍC HBO BALÍČEK.

CINEMAX HD
CINEMAX HD HD

Užijte si nezávislé i kultovní snímky pro náročné diváky. Tento kanál je zaměřen výhradně na milovníky filmových trháků či kultovních snímků z řad známých i neznámých režisérů. Některé filmy jsou v původním znění s titulky.

CINEMAX 2 HD
CINEMAX 2 HD HD

Nestihnete-li oblíbený film na kanálu CINEMAX, s 24 hodinovou prodlevou jej lze zhlédnout na kanálu CINEMAX 2.

85 Celkem 47 kanálů v HD 16 Pevně dané TV kanály 15 Hudební 5 Dokumentární 12 Zpravodajský 4 Filmový 7 Životní styl 2 Sportovní 11 Všeobecné
200 Kč / měsíc
Televize na mobilu nebo počítači

Dívejte se na televizi i na mobilu nebo počítači

Televizi Kuki si můžete vzít sebou i mimo váš obývací pokoj. Stačí si stáhnout aplikaci pro mobilní zařízení nebo počítač.

Stáhnout aplikaci pro:

K zavedení digitální televize KUKI TV potřebujete alespoň jedno fixní zařízení jako je set-top-box nebo podporovaná Samsung SmartTV. A neobejdete se bez připojení k internetu, tedy internetové "zásuvky", do které budete moc set-top-box nebo SmartTV zapojit.

ANO, stáhněte si aplikaci pro svou Samsung Smart TV nebo mobilní zařízení, klikněte na VYZKOUŠEJ a v průvodci si vytvořte zkušební účet.

Jako PROMO KÓD zadejte: EUROSIGNAL

Zapojení digitální televize Kuki TV je velmi jednoduché. Stačí set-top-box, který vám dodáme, nebo SmartTV připojit kabelem k internetu. Všechny potřebné kabely, baterky a ovladač jsou přibalené k set-top-boxu.

Registraci za vás provede náš technik. Vy při instalaci obdržíte aktivní přihlašovací údaje do nastav.kuki.cz, kde si můžete vybrat oblíbené TV kanály. Pokud si zařízení instalujete sami, obdržíte přihlašovací údaje e-mailem.

Narazili jste na požadavek na registraci? Patrně došlo k nějaké chybě. Spojte se s námi, prosím, na chatu, nebo telefonu 227 031 811. V žádném případě registraci nevyplňujte sami.

Vysílání digitální televize Kuki TV je vázané na poskytovatele internetového připojení. Pokud od nás nemáte zajištění připojení, nedokážeme vám bohužel zajistit televizní vysílání.

A to je škoda. Co naše připojení přeci jen zkusit? Umíme víc než jen kvalitní televizní vysílání.

Každý máme právo změnit názor. Už nechcete některé stanice sledovat, nebo chcete naopak jiné přidat? Každých 30 dní můžete svůj výběr TV stanic změnit.

Hlavní rozdíl spočívá v nutnosti využívat set-top-box nebo SmartTV, což je v případě KukiTV nutností.

Digitální televize KukiTV je samostatná placená služba a nečerpá rychlost z Vašeho internetového připojení. Televize přes internet Sledovani.tv je doplňková služba našich tarifů Optimal a Profi a využívá část kapacity Vašeho internetového tarifu.

Timeshift a nahrávání jsou u KukiTV v ceně .

Další rozdíly spočívají především v konkrétní nabídce služeb a programů. Nejlepší přehled o nich získáte v našem porovnání.

Služba umožňuje zároveň sledovat KukiTV na jednom fixním zařízení (SmartTV nebo settopbox) a pěti mobilních zařízeních (mobil, tablet, notebook).

Počet fixních zařízení lze za příplatek rozšířit až na tři.

Instalaci na podporovanou SmartTV si můžete provést sami, vygenerování přihlašovacích údajů je zcela zdarma.

Pořízení a montáž set-top-boxu naším technikem Vám nabízíme za 2 500 Kč včetně DPH.

Podrobnější návod najdete na webu kuki.eurosignal.cz

Máte zájem o digitální televizi od Eurosignalu? Vyplňte nezávaznou poptávku.