O společnosti

Na trhu působíme od roku 2000 a za tuto dobu jsme přivedli internet a digitální televizi
do více než 600 obcí a do více než 20 000 domácností.

Jsme největším poskytovatelem internetu v Mníšku pod Brdy, Horoměřicích, Černošicích a v řadě dalších měst. Přesto však stavíme na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a je pro nás důležité, abyste se na nás vždy mohli spolehnout.

Naši kolegové jsou proškolení profesionálové, kteří jsou schopní, a hlavně ochotní pomoci s vašimi obtížemi. Ať už ve vaší lokalitě chybí potřebná infrastruktura, chcete pokrýt internetem velký prostor (například garážové stání či zahradu) nebo se vaše WiFi ruší se sousedovou, naši technici tyto situace vyřeší.

Současně investujeme do nejmodernějších technologií a pravidelně navyšujeme rychlosti internetového připojení, přitom stále držíme stejné ceny. Také přivádíme internet do obcí, kam žádný poskytovatel internet dovést nechce.

Snažíme se zlepšovat svět kolem nás nejen kvalitním internetovým připojením, ale také řadou dalších aktivit. Sponzorujeme různorodé závody a sportovní turnaje, hudební festivaly, a také jsme nechali postavit rozhlednu Korunka na vrchu Červená hlína v Brdech.

Jsme samostatným internetovým poskytovatelem s registrací u mezinárodní organizace IANA.