INTERNET pro byty, rodinné domy i chaty

Zajistíme vám rychlý internet se signálem i v těch nejvzdálenějších částech vaší domácnosti. Připojíme vás přes kvalitní WiFi síť nebo přes moderní optiku a vy tak budete mít neustále stabilní přístup k internetu. A to ať už ho potřebujete na práci nebo pro svůj volný čas.

Dostupnost

Kvalitní internet vždy a všude

 • Optický internet

  Super rychlé připojení

  Optický kabel Fiber (FTTH) je v současnosti nejlepší technologie, kterou můžete využít pro realizaci pevných internetových přípojek. Kvalitativně i cenově často zastiňuje ostatní technologie na trhu. Navíc je optika velmi rychlá a stabilní a vřele ji doporučujeme všude, kde je tato možnost k dispozici. Zajistí vám rychlý internet bez výpadků.

  Chcete zajistit připojení optickým kabelem? Ověřte si, jestli poskytujeme připojení i ve vaší lokalitě.
   

 • Bezdrátový internet

  Všudypřítomná WiFi

  Internetová služba Air využívá bezdrátovou technologii, rychle a snadno se instaluje a zajišťuje největší internetové pokrytí. Navíc se můžete spolehnout na vysokou rychlost internetu. Pokud u vás není možné připojení optickým kabelem, pak je bezdrátové připojení Air ideální variantou.

Cena

Kvalitní připojení, stabilní ceny a žádné skryté poplatky

1

Vyberte si tarif, který nejlépe odpovídá vašim potřebám. Ať už potřebujete internet pro každodenní práci nebo jen pro víkendové využití třeba na chatě, máme pro vás vždy ideální variantu na míru vašim požadavkům.

2

Zajistíme vám internetové připojení přes optický kabel nebo přes WiFi. V obou případech je internet rychlý, bez omezení stahování a bez výpadků.

3

Internet vám zapojí náš zkušený technik, a to již do 2 dnů od objednávky.

4

Víme, že je pro vás internetové připojení důležité. Proto zajišťujeme expresní výjezdy techniků, kteří vyřeší vaše případné obtíže během pár hodin.