Bytové domy

Optika snadno a rychle ve vašem domě! Už vás nebaví ADSL přípojky, WiFi antény za oknem nebo pomalý internet po televizních rozvodech? Nechte nás přivést optický internet až k vám domů. Specializujeme se na budování datových sítí ve starých i nových zástavbách v lokalitách Praha a Střední Čechy.

Zasíťováním domu to nekončí! Nabízíme rozšířené programy pro BD a SVJ v rámci kterých pomáháme s budováním kamerových systémů, připojujeme vzdálená odečtová zařízení nebo nabízíme plošné slevy pro bytové domy.

Proč bychom měli být ve vašem domě?

 

  1. Čistá práce – Kabely jsme schopni schovat do drážek, lištovat nebo využít existující průchody v domě tak, aby nekazily estetiku společných prostor. Všechny akce končí uvedením společných prostor do původního stavu a úklidem, aby nikdo nepoznal, že se v domě něco dělo.
  2. Vysoká rychlost za nízkou cenu – Optické přípojky jsou populární, protože přináší revolučně rychlý internet za nízké ceny. Gigabitová přípojka? Není problém. Internet od 390 Kč měsíčně? Také umíme.
  3. Výhody pro SVJ a správcovské firmy – Internet pro potřeby SVJ poskytujeme za výhodnějších podmínek nebo zcela zdarma, stejně tak nabízíme partnerské programy pro správcovské firmy.

Máte otázky? Kontaktujte nás.