Rychlý internet bez omezení
a bez výpadků.

Vybrané projekty s možností připojení na optiku najdete.
v developerských projektech

Internet vám do 2-5 dnů zapojí
náš školený technik.
Jak probíhá zapojení

Nabídka optických tarifů Fiber

Máte zájem o rychlý internet od Eurosignalu? Vyplňte nezávaznou poptávku.
Nezávazná poptávka
1

Možnosti optického připojení

Můžete se sekat s několika situacemi. Optika vede v blízkosti vaší nemovitosti a stačí se jen napojit. Kupujete hotový projekt? U developerských projektů je často předpřipravena i přípojka. Prověříme, zda je u vás optické připojení možné a případně navrhneme vhodné alternativy.

2

Příprava optické přípojky

Pokud se lze napojit, již při začátku stavby je třeba přivést od pilíře až do domu mikrotrubičku (podobně jako husí krk). Ideální zakončení je v technické místnosti či u bytových dveří, odtud doporučujeme natáhnout datové rozvody do místností, kde plánujete počítač, televizi nebo telefon.

3

Nabídka a aktivace služby

Objednaný technik vám přímo na místě navrhne a doporučí optimální řešení internetového připojení podle vašich možností a potřeb. Zafoukne optické vlákno a službu vám aktivuje.

4

Podepsání smlouvy

Pokud budete s nabídkou souhlasit, můžete spolu hned podepsat smlouvu.

5

Plně funkční připojení k internetu

Užívejte si naplno výhody nejrychlejšího a spolehlivého internetového připojení.

Ano, převod smlouvy je po dohodě možný.

Změnu je možné provést prostřednictvím e-mailu internet@eurosignal.cz. Vždy uveďte číslo vaší smlouvy, vaše kontaktní údaje a kontaktní údaje nového zákazníka a tarif, o který má zájem.

 • Konkrétní rychlost připojení k internetu se liší v závislosti na zvoleném tarifu. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si tarif, který vám bude nejvíce vyhovovat.
 • Služba je poskytována zpravidla prostřednictvím technologie GPON
 • Každá optická trasa je monitorovaná až k uživateli
 • Připojení pomocí protokolu IPv4 a IPv6
 • Bez FUP (bez omezení dat)
 • Agregace 1:10
 • Služba je předávána na ethernetovém kabelu – konektor RJ-45

V okamžiku započetí výstavby rodinného domu je třeba za pilířem napojit mikrotrubičku o rozměru 10/6 mm, která musí být nepřerušeně dotažena a zakončena v technické místnosti nového rodinného domu. V tomto místě bude umístěno koncové zařízení optické trasy (media konvertor), které potřebuje napájení 220 V. Z této místnosti doporučujeme natáhnout datové rozvody CAT5E a vyšší do jednotlivých místností rodinného domu, kde do budoucna plánujete počítač, televizi nebo telefon.

Jsme připraveni poskytnout Vám odbornou a technickou spolupráci při realizaci optické přípojky včetně potřebné mikrotrubičky pro Váš dům.

Z praxe se ukázalo, že optická přípojka výrazně zvýší hodnotu Vaší nemovitosti, proto je důležité tuto přípojku včas dotáhnout do domu, aby se předešlo možným technickým komplikacím.

Pokud s námi už nemáte dohodnutý pevný závazek, můžete využívání služby podle potřeby přerušit. To se může hodit, když jedete například na delší dobu mimo domov. Nejkratší doba přerušení je 1 měsíc, maximum je 1 rok. A je pro vás zcela zdarma.

Ano, změna tarifu není vůbec problém. Můžete si jej nastavit po přihlášení v zákaznické zóně.

Změnu je případně možné provést také prostřednictvím e-mailu internet@eurosignal.cz. Vždy uveďte číslo vaší smlouvy, vaše kontaktní údaje a tarif, o který máte zájem. My se o vše ostatní postaráme.

Tarif lze upravit po dohodě kdykoli v průběhu měsíce zpravidla k 1. dni následujícího měsíce.

Ano. Jediné omezení internetu od Eurosignalu spočívá v omezení maximální rychlosti, které zavisí na vámi vybraném tarifu. Pokud si ale zvolíte tarif odpovídající aktivitám, kterým se na internetu věnujete, nebudete omezeni vůbec ničím.

 • Zkontrolujte, že nemáte zakázanou síťovou kartu.
 • Používáte-li bezdrátové připojení v notebooku, zkontrolujte si nastavení bezdrátového adaptéru a zda ho máte aktivní (kombinace funkčních kláves, tlačítko nebo spínač na notebooku).
 • Zkontrolujte, zda jsou všechny kabely řádně připojeny do počítače a zda je v zásuvce napájení přijímací jednotky.
 • Nefunguje-li připojení, zkuste odpojit ze zásuvky a za 15 sekund opět připojit napájení jednotky. Po cca 50 sekundách zkuste připojení znovu.
 • Zkontrolujte zdravotní stav svého PC – přítomnost virů, spyware a jiného škodlivého software.

Nepomůže-li žádná z těchto možností, kontaktujte naši Hotline na čísle 227 031 811 nebo 775 330 949, kde Vám mohou naši technici poradit, případně objednat návštěvu technika, který problém vyřeší.

Ostatní poplatky za služby

Poplatek, služba Cena (vč. DPH)
Přidělení veřejné IP adresy 360,- jednorázově
50,- Kč měsíčně
Zaslání faktury prostřednictvím České pošty 62,-
Znovuzprovoznění služby po odpojení
z důvodu neplacení
450,- + měsíční poplatek
+ dlužná částka
Výjezd technika + práce - první půlhodina 480,-
Práce technika - každá další započatá půlhodina 360,-
Připojovací poplatek při samoinstalaci 360,-
Zápůjčka zařízení na dobu max. 1 měsíce 360,-
Změna tarifu, max 1x za měsíc 0,-
Máte zájem o rychlý internet od Eurosignalu? Vyplňte nezávaznou poptávku.