Rychlý internet bez omezení
a s minimem výpadků.

Internet vám do 2-5 dnů zapojí
náš školený technik.
Jak probíhá zapojení

Nabídka tarifů optického internetu

Máte zájem o rychlý internet od Eurosignalu? Vyplňte nezávaznou poptávku.
Nezávazná poptávka
1

Možnosti optického připojení

Můžete se sekat s několika situacemi. Optika vede v blízkosti vaší nemovitosti a stačí se jen napojit. Kupujete hotový projekt? U developerských projektů je často předpřipravena i přípojka. Prověříme, zda je u vás optické připojení možné a případně navrhneme vhodné alternativy.

2

Příprava optické přípojky

Pokud se lze napojit, již při začátku stavby je třeba přivést od pilíře až do domu mikrotrubičku (podobně jako husí krk). Ideální zakončení je v technické místnosti či u bytových dveří, odtud doporučujeme natáhnout datové rozvody do místností, kde plánujete počítač, televizi nebo telefon.

3

Nabídka a aktivace služby

Objednaný technik vám přímo na místě navrhne a doporučí optimální řešení internetového připojení podle vašich možností a potřeb. Zafoukne optické vlákno a službu vám aktivuje.

4

Podepsání smlouvy

Pokud budete s nabídkou souhlasit, můžete spolu hned podepsat smlouvu.

5

Plně funkční připojení k internetu

Užívejte si naplno výhody kvalitního a skutečně spolehlivého internetového připojení.

V okamžiku započetí výstavby rodinného domu je třeba za pilířem napojit mikrotrubičku o rozměru 10/6 mm, která musí být nepřerušeně dotažena a zakončena v technické místnosti nového rodinného domu. V tomto místě bude umístěno koncové zařízení optické trasy (media konvertor), které potřebuje napájení 220 V. Z této místnosti doporučujeme natáhnout datové rozvody CAT5E a vyšší do jednotlivých místností rodinného domu, kde do budoucna plánujete počítač, televizi nebo telefon.

Jsme připraveni poskytnout Vám odbornou a technickou spolupráci při realizaci optické přípojky včetně potřebné mikrotrubičky pro Váš dům.

Z praxe se ukázalo, že optická přípojka výrazně zvýší hodnotu Vaší nemovitosti, proto je důležité tuto přípojku včas dotáhnout do domu, aby se předešlo možným technickým komplikacím.

Pokud s námi už nemáte dohodnutý pevný závazek, můžete využívání služby podle potřeby přerušit. To se může hodit, když jedete například na delší dobu mimo domov. Nejkratší doba přerušení je 1 měsíc. Maximum je 1 rok. A je pro vás zcela zdarma.

Ano, změna tarifu není vůbec problém. Můžete si ji nastavit po přihlášení v klientské zóně.

Změnu je případně možné provést také prostřednictvím chatu na webu, nebo e-mailu internet@eurosignal.cz. Vždy uveďte číslo vaší smlouvy, vaše kontaktní údaje a tarif, o který máte zájem. My se o vše ostatní postaráme.

Ano. Jediné omezení internetu od Eurosignalu spočívá v omezení maximální rychlosti, které zavisí na vámi vybraném tarifu. Pokud si ale zvolíte tarif odpovídající aktivitám, kterým se na internetu věnujete, nebudete omezeni vůbec ničím.

Neustále investujeme do modernizace naší sítě a veškerého využívaného vybavení. Naše sítě jsou připojeny přímo na vysokorychlostní okruhy. Dbáme na to, aby byla vždy zajištěna co nejlepší latence – odezva. Jako jedni z mála poskytovatelů máme kruhovou síť a využíváme několik propojů do internetu. Naše vysílače jsou elektricky zálohované.

  • Konkrétní rychlost internetu se liší v závislosti na voleném tarifu. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si tarif, který vám bude nejvíce vyhovovat.
  • Služba poskytovaná prostřednictvím rádiových technologií dle standardů IEEE 802.11a, 802.11n a 802.11ac.
  • Monitorovaná rádiová trasa až k uživateli
  • Připojení pomocí protokolu IPv4 a IPv6
  • Bez FUP (bez omezení dat)
  • Agregace 1:6
  • Služba je předávána na ethernetovém kabelu – konektor RJ-45

Ostatní poplatky za služby

Poplatek, služba Cena (vč. DPH)
Přidělení veřejné IP adresy 360,- Kč jednorázově
50,- Kč měsíčně
Zaslání faktury prostřednictvím České pošty 62,-
Znovuzprovoznění služby po odpojení
z důvodu neplacení
450,- + měsíční poplatek
+ dlužná částka
Výjezd technika + práce - první půlhodina 480,-
Práce technika - každá další započatá půlhodina 360,-
Připojovací poplatek při samoinstalaci 360,-
Zápůjčka zařízení na dobu max. 1 měsíce 360,-
Změna tarifu, max 1x za měsíc 0,-
Máte zájem o rychlý internet od Eurosignalu? Vyplňte nezávaznou poptávku.