O Projektu

Projekt rodinných domů včetně pozemků je situován v atraktivní lokalitě obce Hýskov na samém okraji CHKO Křivoklátsko pod zalesněným kopcem nesoucím název Kluk.
Rodinné domy jsou situovány na jižním svahu a nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů v nejbližším okolí Prahy, a to převážně do údolí Berounky a na protější kopec, kde leží obec Zdejcina.

Svým jednotným architektonickým výrazem se celý projekt podstatně odlišuje od ostatních projektů obdobného charakteru a oslovuje tak především ty klienty, kteří nechtějí bydlet ve změti nesourodých domů, přičemž však mohou ve velké míře realizovat své představy.
Současně je také kladen vysoký důraz na kvalitu použitých materiálů a řešení, odpovídající dnešním potřebám moderního a kvalitního bydlení.

Okolí

V obci Hýskov je dostupná základní občanská vybavenost: základní a mateřská škola, pošta, zdravotní středisko, prodejny, restaurace, kulturní středisko, tenisové kurty, dostupná autobusová a železniční doprava. Svou polohou je Hýskov ideálním výchozím místem pro pěší turistiku, houbaření, rybolov, koupání, kanoistiku či cykloturistiku (nově vybudovaná cyklostezka přímo v Hýskově).

Díky rychlému spojení s Prahou po dálnici D5 cesta osobním vozem trvá 20 minut, resp. 5 minut do Berouna.

Informace o optické datové síti

V projektu jsme pro Vás vybudovali optickou datovou síť pro připojení k síti Internet a dalším službám. Hlavními výhodami, této, v současnosti nejmodernější technologie připojení, jsou zejména vysoká příchozí i odchozí rychlost, stabilita, nezávislost na povětrnostních či jiných klimatických vlivech a v neposlední řadě také možnost zřízení dalších služeb – digitální televize IPTV (televize přes internetový protokol) a telefon VoIP (telefon přes internet) – to vše na jedné přípojce s absencí FUP a dalších omezení.

V případě poptávek a doplňujících dotazů se obracejte na pana Jiřího Zámečníka (jira@eurosignal.cz, tel. +420 734 202 858), s technickými dotazy na pana Michala Žaloudka (michal.zaloudek@eurosignal.cz, tel. +420 734 253 052).