Do Prahy za 30, do Berouna za 10

Lokalita pozemků pro individuální výstavbu rodinných domů se nalézá v klidné části obce Nový Jáchymov. Místo je z Prahy dostupné během 30 minut, z Berouna pak za pouhých 10 minut. Pozemky jsou orientovány v mírném svahu s jedinečným výhledem do okolní krajiny.

O projektu

Žádaná lokace

Nedaleká města Beroun a Králův Dvůr ležící na soutoku řek Berounky a Litavky lákají nejen svými historickými památkami, nýbrž i bohatou kulturní a sportovní nabídkou. Samotná lokalita, ležící v CHKO Křivoklátsko, pak vybízí k překrásným výletům do blízkého okolí, a to jak na kole, tak pěšmo, popř. k návštěvám nedalekého hradu Křivoklát či zámku v Nižboru. Přímo nad obcí se pak zvedá vrchol Krušná Hora s architektonicky unikátní rozhlednou Máminka.
Více o developerském projektu zde http://www.pozemkynovyjachymov.cz/

NovyJachymov

Informace o optické datové síti

V současné době EUROSIGNAL v uvedené lokalitě pracuje na oživení optické infrastruktury pro připojení k síti Internet. V této souvislosti se budou v uvedené oblasti pohybovat naši technici, jejichž úkolem bude propojení optických vláken umístěných v jednotlivých rozvaděčích u pozemků. Realizace celého projektu je plánována v průběhu 1. čtvrtletí roku 2015.

Hlavními výhodami, této, v současnosti nejmodernější technologie připojení, jsou zejména vysoká příchozí i odchozí rychlost, stabilita, nezávislost na povětrnostních či jiných klimatických vlivech a v neposlední řadě také možnost zřízení dalších služeb – digitální televize IPTV (televize přes internetový protokol) a telefon VoIP (telefon přes internet) – to vše na jedné přípojce s absencí FUP a dalších omezení.

Důležité

V okamžiku započetí výstavby rodinného domu je třeba za pilířem napojit mikrotrubičku o rozměru 10/6 mm, která musí být nepřerušeně dotažena a zakončena v technické místnosti nového rodinného domu. V tomto místě bude umístěno koncové zařízení optické trasy (media konvertor), které potřebuje napájení 220 V. Z této místnosti doporučujeme natáhnout datové rozvody CAT5E a vyšší do jednotlivých místností rodinného domu, kde do budoucna plánujete počítač, televizi nebo telefon.

Jsme připraveni poskytnout Vám odbornou a technickou spolupráci při realizaci optické přípojky včetně potřebné mikrotrubičky pro Váš dům.

Z praxe se ukázalo, že optická přípojka výrazně zvýší hodnotu Vaší nemovitosti, proto je důležité tuto přípojku včas dotáhnout do domu, aby se předešlo možným technickým komplikacím.

V případě poptávek a doplňujících dotazů se obracejte na pana Jiřího Zámečníka (jira@eurosignal.cz, tel. +420 734 202 858), s technickými dotazy na pana Michala Žaloudka (michal.zaloudek@eurosignal.cz, tel. +420 734 253 052).