Do Prahy za 15 minut

Bydlení v krásné, klidné lokalitě  a jen pár minut od metropole. Lokalita pozemků pro individuální výstavbu rodinných domů Jižní Zahrady se nalézá v Králově Dvoře u Berouna. Z Prahy jste zde  po dálnici D5 za 15 minut..

O projektu

Klidné, krásné místo mezi lesem a potůčkem  bez možnosti dalšího rozšiřování lokality. Pozemky jsou situovány na rovině, nebo v mírném jižním svahu s krásným výhledem do  krajiny.

O lokaci

Sousedící města Beroun a Králův Dvůr mají nejen bohatou kulturní a historickou tradici, ale i sportovní nabídku a  občanskou vybavenost.  Jsou branou do dvou chráněných krajinných oblastí – Křivoklátska a Českého krasu. Severním směrem  nad městy zvedá vrchol Děd s volně přístupnou rozhlednou. http://www.jizni-zahrady.cz/index.html

Důležité

V okamžiku započetí výstavby rodinného domu je třeba za pilířem napojit mikrotrubičku o rozměru 10/6 mm, která musí být nepřerušeně dotažena a zakončena v technické místnosti nového rodinného domu. V tomto místě bude umístěno koncové zařízení optické trasy (media konvertor), které potřebuje napájení 220 V. Z této místnosti doporučujeme natáhnout datové rozvody CAT5E a vyšší do jednotlivých místností rodinného domu, kde do budoucna plánujete počítač, televizi nebo telefon.

Jsme připraveni poskytnout Vám odbornou a technickou spolupráci při realizaci optické přípojky včetně potřebné mikrotrubičky pro Váš dům.

Z praxe se ukázalo, že optická přípojka výrazně zvýší hodnotu Vaší nemovitosti, proto je důležité tuto přípojku včas dotáhnout do domu, aby se předešlo možným technickým komplikacím.


Všechny technické dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonech 227 031 811 nebo 775 330 949 nebo na mailu optika@eurosignal.cz