Jen 5 km jihozápadně od Prahy, v těsném sousedství s Rudnou, leží obec Drahelčice, klidná lokalita s velmi dobrou dopravní dostupností do centra metropole. Drahelčice se v poslední době stávají oblíbenou lokalitou, a to nejen pro svou polohu, ale také díky dobré občanské vybavenosti.  Zde,   v klidné části Drahelčic, v lokalitě Slunečná, vyrostly nízkoenergetické řadové rodinné domy. Ve spolupráci s firmou Bemett a.s. jsme položili optický kabel.

drahelcice_slunecna_rrd_vizualizace_06

Tato optická síť bude sloužit převážně pro nejmodernější telekomunikační služby. Jedná se zejména o vysokorychlostní internet o rychlostech od 10 Mbps až do 1 Gbps (EuroFIBER tarify), hlasové služby na bázi VoIP telefonie a digitální televizi IPTV. Dále je možné optickou síť využít pro kamerové systémy, zabezpečení objektů atd.

Páteřní trasa je umístěna v zelených pásech, chodnících a vozovkách. Přípojné místo pro jednotlivé parcely je vždy za sdruženým pilířem (plyn , elektro), za kterým je na každé parcele zakončena mikrotrubička, do které po dokončení Vaší stavby bude zataženo optické vlákno.

Důležité

V okamžiku započetí výstavby rodinného domu je třeba za pilířem napojit mikrotrubičku o rozměru 10/6 mm, která musí být nepřerušeně dotažena a zakončena v technické místnosti nového rodinného domu. V tomto místě bude umístěno koncové zařízení optické trasy (media konvertor), které potřebuje napájení 220 V. Z této místnosti doporučujeme natáhnout datové rozvody CAT5E a vyšší do jednotlivých místností rodinného domu, kde do budoucna plánujete počítač, televizi nebo telefon.

Jsme připraveni poskytnout Vám odbornou a technickou spolupráci při realizaci optické přípojky včetně potřebné mikrotrubičky pro Váš dům.

Z praxe se ukázalo, že optická přípojka výrazně zvýší hodnotu Vaší nemovitosti, proto je důležité tuto přípojku včas dotáhnout do domu, aby se předešlo možným technickým komplikacím.


Všechny technické dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonech 227 031 811 nebo 775 330 949 nebo na mailu info@eurosignal.cz