O projektu

Komplex čtyř bytových domů je charakteristický svou polohou v celkovém
kontextu pražské aglomerace, s vhodnou orientací ke světovým stranám a
terénní morfologií. Urbanisticky, architektonicky i funkčně odpovídá okolní
zástavbě. 

V projektu naleznete byty s prakticky řešenými dispozicemi, většina bytů má předzahrádku, balkon nebo terasu. Byty v ustupujících patrech mají zajímavé střešní terasy. Dostatek parkovacích míst je zajištěn podzemním garážovým stáním. Součástí projektu jsou také prostory pro komerční využití.

Výstavbou tohoto projektu došlo k vytvoření nového veřejného prostoru, který propojuje náměstí Bratří Jandusů s ulicí U Starého mlýna.

Městská část Praha – Uhříněves, nacházející se na jihovýchodním okraji Prahy je v současné době jednou z nejvíce se rozvíjejících oblastí hlavního města. Je to lokalita, která v sobě spojuje veškeré vymoženosti moderní doby s klidným bydlením v zeleni a přírodě, s dobrou dopravní dostupností. 

V samotné obci je veškerá občanská vybavenost. Naleznete zde mateřskou i
základní školu, poštu, lékaře, služebnu Městské policie, obchody, restaurace
a také divadlo.
Mimo to nabízí Uhříněves širokou škálu možností sportovního vyžití a
relaxace jako fotbalové hřiště, tenisové kurty, fitness a v neposlední řadě
také několik cyklostezek. Na rodinné výlety můžete zavítat i do Průhonického zámku s parkem, do Dendrologické zahrady nebo Aquaparku Čestlice.

Bytový dům U Starého mlýna je vzdálený 2 minuty pěší chůze od nejbližší
autobusové zastávky, 14 minut od vlakového nádraží, 6 minut od mateřské
školky a 2 minuty od nejbližší základní školy.

Informace o optické datové síti

V projektu jsme pro Vás vybudovali optickou datovou síť pro připojení k síti Internet a dalším službám. Hlavními výhodami, této, v současnosti nejmodernější technologie připojení, jsou zejména vysoká příchozí i odchozí rychlost, stabilita, nezávislost na povětrnostních či jiných klimatických vlivech a v neposlední řadě také možnost zřízení dalších služeb – digitální televize IPTV (televize přes internetový protokol) a telefon VoIP (telefon přes internet) – to vše na jedné přípojce s absencí FUP a dalších omezení.

V případě poptávek a doplňujících dotazů se obracejte na pana Jiřího Zámečníka (jira@eurosignal.cz, tel. +420 734 202 858), s technickými dotazy na pana Michala Žaloudka (michal.zaloudek@eurosignal.cz, tel. +420 734 253 052).