Chcete ušetřit? Předplaťte si připojení!

, 13.Červen.2018

Kvalitní a zároveň levnější internet?

Předplaťte si připojení k internetu na šest nebo dvanáct měsíců a získáte slevu ve výši 1/6 z ceny vašeho tarifu. Navíc se už nebudete muset obávat toho, že něco zapomenete uhradit. Pravidelné placení složenek přenechejte jiným a starejte se o opravdu důležité věci. Rozdáváme každý šestý měsíc připojení zdarma!

Čtěte dále

Domácí přípojka v LTE síti. Lákavá nabídka, nebo odložený problém?

, 13.Červen.2018

Doby, kdy jedinou cestou k internetu “doma” bylo pomalé vytáčené připojení, jsou dávno pryč. V současné chvíli mají uživatelé na výběr z poměrně široké škály přípojek od metalických kabelů bývalé telefonní sítě, optická vlákna a bezdrátové řešení WiFi.

Novou možností je připojení domácnosti pomocí LTE sítě mobilních operátorů. Mobilní operátoři ve svém fixního připojení přes LTE síť slibují skvělé parametry. Závratnou rychlost a vysoké objemy dat. Je ale LTE skutečně ideálním pevným připojením?

 

Více na serveru kvalitni-internet.cz

 

Jak otestovat kvalitu připojení

, 12.Duben.2018

Pokud chceme otestovat a zhodnotit kvalitu připojení, zajímá nás především stabilita, latence a rychlost. K tomu můžeme využít hned několik různých nástrojů, které nám o kvalitě připojení napoví více.
Čtěte dále

Ušetřete za odměnu

Pavel Ježdík , 17.Leden.2018

Těší nás, že jste s našimi službami spokojeni. Nenechávejte si to jen pro sebe a řekněte o nás světu. Vyplatí se to! Přiveďte k nám svého kamaráda, příbuzného či souseda a získáte velmi zajímavou slevu!
Čtěte dále

Zvyšujeme vaši ochranu proti malware nasazením Whalebone

, 24.Říjen.2017

Komunikaci uživatelů sítě Eurosignal směrem do internetu vyhodnocuje umělá inteligence, vyvinutá českou společností Whalebone. Detekční mechanismus vyvinutý ve spolupráci s ČVUT automaticky detekuje komunikaci škodlivého softwaru v zařízeních zákazníka  a blokuje odesílání dat na servery, ze kterých jsou napadená zařízení ovládána a kde se případně ukládají ukradená data.

 

Čtěte dále

Jsme připojeni k důvěryhodné síti

, 4.Květen.2017

Společnosti 2Connect a.s . a Casablanca a.s ., které jsou správci našich páteřních připojení, jsou součástí projektu FENIX sdružení NIX.cz.

Náročná certifikace u takové autority, jakým je elitní klub společností splňující náročné požadavky na bezpečné propojení, zaručuje našim klientům připojení k infrastruktuře s nejvyšší možnou ochranou a obranou před masivními DoS a DDoS ve stále nebezpečnějším kybernetickém světě.
Čtěte dále

Bezpečný internet pro děti

, 30.Srpen.2016

Internet je zdrojem takřka neomezeného množství informací a to, co na něm můžete najít nebo naopak sdílet, prochází jen velmi omezenou kontrolou. S velkou svobodou tak přichází na řadu velká zodpovědnost, která je důležitá nejen u nejmenších uživatelů.
Čtěte dále

Jak zabezpečit domácí Wi-Fi

Pavel Ježdík , 30.Červen.2016

Nabourat se do špatně zabezpečené Wi-Fi sítě je jednodušší, než byste možná čekali. Na internetu se objevuje spousta návodů, postupů a nástrojů, které nabourání do bezdrátových sítí zjednodušují i pro počítačové laiky. Nenechte nic náhodě a postarejte se o zabezpečení vaší Wi-Fi.
Čtěte dále

Domácí síť: využijte WI-FI router naplno!

, 22.Červen.2016

Pokud máte doma Wi-Fi router, pomocí kterého se připojujete k internetu, pravděpodobně již máte vytvořenou také domácí síť. Není to nic komplikovaného, routery jsou takto nastaveny většinou již z výroby a není potřeba nic složitě měnit. Díky tomu můžete nejen připojit více různých zařízení k internetu (notebook, mobilní telefon, tablet), ale můžete využívat také toho, že vaše jednotlivá zařízení mohou komunikovat mezi sebou, po kabelu i přes Wi-Fi.
Čtěte dále