Do Prahy za 15 minut

Lokalita pozemků pro individuální výstavbu rodinných domů Na Lucberku se nalézá v Levíně u Berouna. Místo je z Prahy dostupné během 15 minut po dálnici D5.

Z autobusové zastávky přímo u lokality jede denně 35 přímých autobusů na metro Zličín / Nové Butovice. Pozemky jsou orientovány v mírném jižním svahu s krásným výhledem do okolní krajiny.

O projektu

Výborná dostupnost Prahy

Vzácná kombinace bydlení na krásném klidném místě a přitom jen pár minut od metropole. Z Prahy je místo dostupné bez dopravních komplikací během 15 minut po dálnici D5. Z autobusové zastávky přímo u lokality jede denně 35 autobusů přímo na metro Zličín / Nové Butovice.

Žádaná lokace

Sousedící města Beroun a Králův Dvůr ležící na soutoku řek Berounky a Litavky lákají nejen svými historickými památkami, bohatou kulturní a sportovní nabídkou, občanskou vybaveností, nýbrž i svým překrásným okolím. Jsou východiskem do dvou chráněných krajinných oblastí Křivoklátska a Českého krasu. Severním směrem se nad městy zvedá vrchol Děd s volně přístupnou rozhlednou. http://www.lucberk.cz

Informace o optické datové síti

Družstvo EUROSIGNAL pracuje na oživení optické infrastruktury pro připojení k síti Internet v lokalitě Levín – Na Lucberku. V této souvislosti se budou v uvedené oblasti pohybovat naši technici, jejichž úkolem bude propojení optických vláken umístěných v jednotlivých rozvaděčích u pozemků. Realizace celého projektu je plánována v průběhu 1. čtvrtletí roku 2014.

Hlavními výhodami, této, v současnosti nejmodernější technologie připojení, jsou zejména vysoká příchozí i odchozí rychlost, stabilita, nezávislost na povětrnostních či jiných klimatických vlivech a v neposlední řadě také možnost zřízení dalších služeb – digitální televize IPTV (televize přes internetový protokol) a telefon VoIP (telefon přes internet) – to vše na jedné přípojce s absencí FUP a dalších omezení.

Připojitelné pozemky na optiku:

 

Důležité

V okamžiku započetí výstavby rodinného domu je třeba za pilířem napojit mikrotrubičku o rozměru 10/6 mm, která musí být nepřerušeně dotažena a zakončena v technické místnosti nového rodinného domu. V tomto místě bude umístěno koncové zařízení optické trasy (media konvertor), které potřebuje napájení 220 V. Z této místnosti doporučujeme natáhnout datové rozvody CAT5E a vyšší do jednotlivých místností rodinného domu, kde do budoucna plánujete počítač, televizi nebo telefon.

Jsme připraveni poskytnout Vám odbornou a technickou spolupráci při realizaci optické přípojky včetně potřebné mikrotrubičky pro Váš dům.

Z praxe se ukázalo, že optická přípojka výrazně zvýší hodnotu Vaší nemovitosti, proto je důležité tuto přípojku včas dotáhnout do domu, aby se předešlo možným technickým komplikacím.

V případě poptávek a doplňujících dotazů se obracejte na pana Jiřího Zámečníka (jiri.zamecnik@eurosignal.cz, tel. +420 734 202 858), s technickými dotazy na pana Pavla Ježdíka (pavel.jezdik@eurosignal.cz, tel. +420 603 155 424)