Bydlení, které splní vaše očekávání.

O projektu

Rezidence nabízí byty určené primárně rodinám s dětmi, ale i dalším zájemcům o skutečně kvalitní byty, kterým dominují 3+kk a 4+kk. Vše s jistotou dokonalého využití prostoru. Zkrátka nové bydlo, které zaručeně uspokojí i nejnáročnějšího zájemce o spokojený, pohodlný a klidný život.
Všechny byty Rezidence Centrum Radotín jsou díky umístění v srdci vybavené a vyhledávané lokality, prostorným dispozicím a kvalitnímu zpracování projektu dobrou investicí do budoucna. Noví obyvatelé zde najdou vše, co si moderní doba žádá společně s přírodou za okny.

Díky svému umístění nabídne perfektní dopravní dostupnost, a Vy se tak během 2 minut chůze dostanete na vlakovou stanici. Odtud je to vlakem pouhých 8 minut na Smíchovské nádraží a 16 minut přímo na Hlavní nádraží.

Informace o optické datové síti

V Rezidenci jsme pro Vás vybudovali optickou datovou síť pro připojení k síti Internet a dalším službám. Hlavními výhodami, této, v současnosti nejmodernější technologie připojení, jsou zejména vysoká příchozí i odchozí rychlost, stabilita, nezávislost na povětrnostních či jiných klimatických vlivech a v neposlední řadě také možnost zřízení dalších služeb – digitální televize IPTV (televize přes internetový protokol) a telefon VoIP (telefon přes internet) – to vše na jedné přípojce s absencí FUP a dalších omezení.

V případě poptávek a doplňujících dotazů se obracejte na pana Jiřího Zámečníka (jira@eurosignal.cz, tel. +420 734 202 858), s technickými dotazy na pana Michala Žaloudka (michal.zaloudek@eurosignal.cz, tel. +420 734 253 052).