O projektu

Projekt Řadovky Nad Oborou nabízí příjemné bydlení propojující tradiční bydlení v klidné obci na samotné hranici Prahy s moderním bydlením v novostavbách s vysokým standardem a nejnovějšími trendy a technologiemi, které jsou pro uživatele nejen komfortní, ale pro provoz nemovitosti také nákladově zajímavé.

Tento projekt je spojením všeho, co dnešní klienti vyžadují a nabízí celkem 20 řadových dvoupodlažních domů různých dispozic od 4+KK o čisté podlahové ploše 110 m2 až po 6+KK o čisté podlahové ploše 157 m2. Výhodou je prostorové uspořádání nabízející plnohodnotné patro a úložný prostor na půdě od 27 m2 do 47 m2. 

Informace o optické datové síti

V projektu jsme pro Vás vybudovali optickou datovou síť pro připojení k síti Internet a dalším službám. Hlavními výhodami, této, v současnosti nejmodernější technologie připojení, jsou zejména vysoká příchozí i odchozí rychlost, stabilita, nezávislost na povětrnostních či jiných klimatických vlivech a v neposlední řadě také možnost zřízení dalších služeb – digitální televize IPTV (televize přes internetový protokol) a telefon VoIP (telefon přes internet) – to vše na jedné přípojce s absencí FUP a dalších omezení.

V případě poptávek a doplňujících dotazů se obracejte na pana Jiřího Zámečníka (jira@eurosignal.cz, tel. +420 734 202 858), s technickými dotazy na pana Michala Žaloudka (michal.zaloudek@eurosignal.cz, tel. +420 734 253 052).