aneb v Praze a v klidu

 

 

O Projektu

Projekt Radotínské vyhlídky leží na přirozené hraně náhorní roviny nad širokým údolím vytvořeným soutokem řek Vltavy a Berounky.
Jedná se o vyhledávanou pražskou lokalitu s rozptýlenou zástavbou rodinných domů. Každý z domů projektu nabízí bydlení na nejvyšší úrovni s velkorysým obytným prostorem otevřeným vstříc krásným výhledům na Zbraslavský zámek, Točnou a Břežanské údolí v zalesněných stráních.

Neméně důležité jsou i praktické stránky projektu. Pečlivě navržené nadstandardní konstrukční řešení plně odpovídá dnešní době. Stejně tak je nadstandardní i řešení technické a provozní. Domy nejen že splňují dnešní přísné standardy na úsporný provoz budov, ale navíc je výrazně překračují.

Okolí

Nový silniční okruh je dosažitelný během pár minut a v centru Prahy jste za 15-20 minut. Chcete-li využívat MHD – autobus je v docházkové vzdálenosti a dostupnost centra Prahy je velmi snadná.

Radotín disponuje úplnou občanskou vybaveností. Školy mají výbornou pověst. Základní škola, gymnázium i hudební škola. Velká sportoviště, lékaři i nakupování, to vše je přímo v Radotíně. Nově zrekonstruovanou cyklostezkou podél Berounky si můžete vyrazit na kole.

Informace o optické datové síti

V projektu jsme pro Vás vybudovali optickou datovou síť pro připojení k síti Internet a dalším službám. Hlavními výhodami, této, v současnosti nejmodernější technologie připojení, jsou zejména vysoká příchozí i odchozí rychlost, stabilita, nezávislost na povětrnostních či jiných klimatických vlivech a v neposlední řadě také možnost zřízení dalších služeb – digitální televize IPTV (televize přes internetový protokol) a telefon VoIP (telefon přes internet) – to vše na jedné přípojce s absencí FUP a dalších omezení.

V případě poptávek a doplňujících dotazů se obracejte na pana Jiřího Zámečníka (jira@eurosignal.cz, tel. +420 734 202 858), s technickými dotazy na pana Michala Žaloudka (michal.zaloudek@eurosignal.cz, tel. +420 734 253 052).