Těší nás, že jste s našimi službami spokojeni. Nenechávejte si to jen pro sebe a řekněte o nás světu. Vyplatí se to! Přiveďte k nám svého kamaráda, příbuzného či souseda a získáte velmi zajímavou slevu! Nebo si předplaťte naše služby!

Kvalitní a zároveň levný internet? Předplaťte si ho

Předplaťte si připojení k internetu na šest nebo dvanáct měsíců a získáte slevu ve výši 1/6 z ceny vašeho tarifu. Navíc se už nebudete muset obávat toho, že něco zapomenete uhradit. Pravidelné placení složenek přenechejte jiným a starejte se o opravdu důležité věci. Rozdáváme každý šestý měsíc připojení zdarma!

 

 

Odměna pro vás i vašeho kamaráda!

Má váš kamarád plné zuby nespolehlivého připojení? Ocenil by rychlý internet, který nepadá, zrovna když ho potřebuje? Přiveďte ho k nám. Kromě skutečně kvalitního připojení od nás dostane také router dle aktuální nabídky zdarma.

Odměna čeká také na Vás, a to v podobě slevy na internetové připojení.

Jak na připojení k internetu s odměnou

  • Odměnu v podobě slevy získáte za každého nově připojeného zákazníka, který s námi uzavře smlouvu alespoň na 18 měsíců.
  • Vaše sleva bude stejně vysoká jako výše prvního měsíčního poplatku kamaráda.
  • Ušetřené peníze si užijete v momentě, kdy vám přijde vyúčtování v měsíci následujícím po připojení kamaráda do naší sítě.
  • Vašemu kamarádovi ke smlouvě uzavřené alespoň na 18 měsíců přibalíme zdarma router dle naší aktuální nabídky.
  • Nezapomeňte kamarádovi připomenout, aby potvrdil, že jste mu o nás řekl právě Vy. Může to klidně dopsat jako poznámku v objednávce měření.