Hustá síť vysílačů zajišťuje rychlý internet bez omezení
a bez výpadků.

Receiving antenna and router
only for 1 Czk .
How does it work?

Running service within 2 days,
installed by our technician.
How does installation look like?

Nabídka bezdrátových tarifů 5G

1

Technical inspection

Our technician will provide free non-binding technical inspection, to see what technology we can offer and to ensure we are able to connect you properly.

2

Service offerings and contract

Based on technical inspection, our technician will recommend best possible solution that fits your expectations and needs.
If you like the actual proposal you can sign the contract immediately.

3

Installation

You can also ask for immediate installation of the service. Which includes placing recieving antenna on your rooftop, cable works and installation of wifi router as well as helping you to setup and optimize your home network.

4

Service ready to use

Užívejte si naplno výhody rychlého a spolehlivého internetového připojení.

Zůstaňte v kontaktu

Vzhledem k aktuální situaci a vyhlášenému nouzovému stavu jsme uzavřeli naše kanceláře pro zákazníky. Své dotazy a požadavky směrujte na Zákaznickou podporu na linku 227 031 811 nebo se na nás obraťte emailem nebo přes kontaktní formulář.

Většinu Vašich dotazů a požadavků umíme řešit na dálku.

Výjezdy techniků na opravy a instalace nových připojení zatím neomezujeme. Podmínkou je dodržování veškerých hygienických opatření. V případě karantény nebo nemoci u zákazníka má technik právo úkon odmítnout.

Chcete mít internet doma i na chatě a platit jen jednou? Chcete připojení pro sebe i pro rodiče za jednu cenu?

U nás je to možné!

(more…)

We care about upload as well

Are going to share trip photos with friends or use a cloud ? Then upload speed is essential to you.

Záleží nám i na uploadu

Sdílíte fotky z výletů nebo využíváte cloud? Potřebujete vzdáleně přistupovat na svůj domácí disk či kamery? Rychlost nahrávání (upload) je pro mnohé  důležitější než rychlost stahování.

Great customer service

In a case of any problems we are here for you to help. Feel free to use our client zone, web chat, email or call us at 227 031 811.

Máme skvělou podporu

Když vás potkají problémy s připojením nebo domácí sítí, jsme tu pro vás, abychom pomohli. Využijte zákaznickou zónu,  e-mail, kontaktní formulář nebo nám zavolejte na 227 031 811 denně 8-19.

Watch TV over internet

Don´t get limited when it comes to watching your favourite shows. Watch TV on all your devices including phones, tablets, laptops. We include TV services into selected internet tariffs.

Sledujte TV přes internet

Neomezujte se ve sledování svých oblíbených pořadů. Koukejte na televizi přes internet na svém počítači, mobilu, či tabletu. U vybraných tarifů ji poskytujeme v ceně připojení.

Internet without failure

Internet services aren´t just about speed. Essential is also low latency and no packet loss. We make sure that these issues won´t happen to you.

Internet od nás nepadá

Kvalitní připojení neznamená jen rychlost. Velkou roli hraje také odezva, kolísání rychlosti a četnost přerušování spojení. Nonstop hlídáme síť, aby se  takové nepříjemnosti nestaly.

No lies about attributes

We play fair and speeds we offer are always given by contract. No more “up to something speeds” that doesn´t meet the expectations. Count on it.

O rychlosti připojení vám nelžeme

Hrajeme fér a smluvní rychlost připojení skutečně máte. Netvrdíme vám, že dostanete „připojení AŽ 250 Mb/s“. Ale rychlost, kterou slíbíme, opravdu zajistíme. Spolehněte se.

Kvalitní a zároveň levnější internet?

Předplaťte si připojení k internetu na šest nebo dvanáct měsíců a získáte slevu ve výši 1/6 z ceny vašeho tarifu. Navíc se už nebudete muset obávat toho, že něco zapomenete uhradit. Pravidelné placení složenek přenechejte jiným a starejte se o opravdu důležité věci. Rozdáváme každý šestý měsíc připojení zdarma!

(more…)

Doby, kdy jedinou cestou k internetu “doma” bylo pomalé vytáčené připojení, jsou dávno pryč. V současné chvíli mají uživatelé na výběr z poměrně široké škály přípojek od metalických kabelů bývalé telefonní sítě, optická vlákna a bezdrátové řešení WiFi.

Novou možností je připojení domácnosti pomocí LTE sítě mobilních operátorů. Mobilní operátoři ve svém fixního připojení přes LTE síť slibují skvělé parametry. Závratnou rychlost a vysoké objemy dat. Je ale LTE skutečně ideálním pevným připojením?

 

Více na serveru kvalitni-internet.cz

 

Pokud chceme otestovat a zhodnotit kvalitu připojení, zajímá nás především stabilita, latence a rychlost. K tomu můžeme využít hned několik různých nástrojů, které nám o kvalitě připojení napoví více.
(more…)

Těší nás, že jste s našimi službami spokojeni. Nenechávejte si to jen pro sebe a řekněte o nás světu. Vyplatí se to! Přiveďte k nám svého kamaráda, příbuzného či souseda a získáte velmi zajímavou slevu!
(more…)

aneb v Praze a v klidu

 

(more…)

Komunikaci uživatelů sítě Eurosignal směrem do internetu vyhodnocuje umělá inteligence, vyvinutá českou společností Whalebone. Detekční mechanismus vyvinutý ve spolupráci s ČVUT automaticky detekuje komunikaci škodlivého softwaru v zařízeních zákazníka  a blokuje odesílání dat na servery, ze kterých jsou napadená zařízení ovládána a kde se případně ukládají ukradená data.

 

(more…)

Ano, převod smlouvy je po dohodě možný.

Změnu je možné provést prostřednictvím e-mailu internet@eurosignal.cz. Vždy uveďte číslo vaší smlouvy, vaše kontaktní údaje a kontaktní údaje nového zákazníka a tarif, o který má zájem.

 • Konkrétní rychlost připojení k internetu se liší v závislosti na zvoleném tarifu. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si tarif, který vám bude nejvíce vyhovovat.
 • Služba je poskytována zpravidla prostřednictvím technologie GPON
 • Každá optická trasa je monitorovaná až k uživateli
 • Připojení pomocí protokolu IPv4 a IPv6
 • Bez FUP (bez omezení dat)
 • Agregace 1:10
 • Služba je předávána na ethernetovém kabelu – konektor RJ-45

Rozhraní veřejné komunikační sítě jsou uveřejněna způsobem umožňujícím dálkový přístup – Popis datových rozhrani

Bydlení, které splní vaše očekávání.

(more…)

V okamžiku započetí výstavby rodinného domu je třeba za pilířem napojit mikrotrubičku o rozměru 10/6 mm, která musí být nepřerušeně dotažena a zakončena v technické místnosti nového rodinného domu. V tomto místě bude umístěno koncové zařízení optické trasy (media konvertor), které potřebuje napájení 220 V. Z této místnosti doporučujeme natáhnout datové rozvody CAT5E a vyšší do jednotlivých místností rodinného domu, kde do budoucna plánujete počítač, televizi nebo telefon.

Jsme připraveni poskytnout Vám odbornou a technickou spolupráci při realizaci optické přípojky včetně potřebné mikrotrubičky pro Váš dům.

Z praxe se ukázalo, že optická přípojka výrazně zvýší hodnotu Vaší nemovitosti, proto je důležité tuto přípojku včas dotáhnout do domu, aby se předešlo možným technickým komplikacím.

Společnosti 2Connect a.s . a Casablanca a.s ., které jsou správci našich páteřních připojení, jsou součástí projektu FENIX sdružení NIX.cz.

Náročná certifikace u takové autority, jakým je elitní klub společností splňující náročné požadavky na bezpečné propojení, zaručuje našim klientům připojení k infrastruktuře s nejvyšší možnou ochranou a obranou před masivními DoS a DDoS ve stále nebezpečnějším kybernetickém světě.
(more…)

Internet je zdrojem takřka neomezeného množství informací a to, co na něm můžete najít nebo naopak sdílet, prochází jen velmi omezenou kontrolou. S velkou svobodou tak přichází na řadu velká zodpovědnost, která je důležitá nejen u nejmenších uživatelů.
(more…)

Nabourat se do špatně zabezpečené Wi-Fi sítě je jednodušší, než byste možná čekali. Na internetu se objevuje spousta návodů, postupů a nástrojů, které nabourání do bezdrátových sítí zjednodušují i pro počítačové laiky. Nenechte nic náhodě a postarejte se o zabezpečení vaší Wi-Fi.
(more…)

Pokud máte doma Wi-Fi router, pomocí kterého se připojujete k internetu, pravděpodobně již máte vytvořenou také domácí síť. Není to nic komplikovaného, routery jsou takto nastaveny většinou již z výroby a není potřeba nic složitě měnit. Díky tomu můžete nejen připojit více různých zařízení k internetu (notebook, mobilní telefon, tablet), ale můžete využívat také toho, že vaše jednotlivá zařízení mohou komunikovat mezi sebou, po kabelu i přes Wi-Fi.
(more…)

Připravil vám váš poskytovatel internetu kabelovou zásuvku a vy nyní přemýšlíte, jak do ní zapojit a nastavit Wi-Fi router? Nebo se vám rozbil starý router a měníte ho za nový? Poradíme vám jak postupovat.
(more…)

Do Prahy za 30, do Berouna za 10

Lokalita pozemků pro individuální výstavbu rodinných domů se nalézá v klidné části obce Nový Jáchymov. Místo je z Prahy dostupné během 30 minut, z Berouna pak za pouhých 10 minut. Pozemky jsou orientovány v mírném svahu s jedinečným výhledem do okolní krajiny.

(more…)

Vrtá vám hlavou, proč máte pomalé připojení nejčastěji večer, kdy ho zrovna nejvíc potřebujete? Možná za to může agregace, parametr, kterým se poskytovatelé připojení většinou příliš nechlubí. My vám naopak vysvětlíme, jak vše vlastně funguje.
(more…)

Rozvoj internetových služeb jde stále dopředu. Rychlé optické sítě se postupně rozšiřují, kvalita bezdrátového připojení se zvyšuje díky novým standardům a technologiím, a zrychluje se i připojení pomocí telefonních rozvodů. Možností, jak získat domů nebo do kanceláře internet narůstá a jejich poskytovatelé slibují rychlosti, o kterých se nám před pár lety ani nesnilo. Internet ale není jen stahování a přenosové rychlosti nejsou jediným ukazatelem, který byste měli sledovat.
(more…)

Chtěli byste znát skutečnou rychlost vašeho internetového připojení? Podívejte se na server speedmeter.internetprovsechny.cz. Výsledky si můžete ověřit i na dalších měřicích serverech. Nebojte, není to nic složitého. Stačí jednou kliknout a za několik sekund budete znát výsledek. Abyste ale dostali co nejpřesnější číslo, je třeba vzít v úvahu pár věcí. Pojďte se s námi podívat, jaké to jsou.

(more…)

Běžná rychlost

O tom, jak rychlé bude vaše připojení při běžném surfování na internetu, rozhoduje právě běžná rychlost.

Rychlost stahování

Stahujete film, obrázky, hru, nebo jiný větší soubor? Abyste mohli dál využívat internet, stahování bude mít tuto rychlost. Ta je po dobu stahování nižší než běžná rychlost.

O lokalitě

Pozemky pro individuální výstavbu rodinných domů se nachází v klidné části města Králův Dvůr směrem na obec Trubín a jsou orientovány v mírném jižním svahu s krásným výhledem do okolní krajiny. Součástí lokality je kompletní občanská vybavenost.

(more…)

Mníšecký Eden je typickým projektem navrženým v duchu soudobé architektury moderního rodinného bydlení. Díky zastoupení všech dispozičních řešení bytů zde najdou svůj domov jednotlivci, mladé páry hledající svoje první bydlení, rodiny s dětmi i starší generace. I tady jsme zvýšili komfort bydlení  ve spolupráci s OS REAL kvalitní optickou sítí.

(more…)

Do Prahy za 15 minut

Bydlení v krásné, klidné lokalitě  a jen pár minut od metropole. Lokalita pozemků pro individuální výstavbu rodinných domů Jižní Zahrady se nalézá v Králově Dvoře u Berouna. Z Prahy jste zde  po dálnici D5 za 15 minut..

(more…)

Do Prahy za 15 minut

Lokalita pozemků pro individuální výstavbu rodinných domů Na Lucberku se nalézá v Levíně u Berouna. Místo je z Prahy dostupné během 15 minut po dálnici D5.

Z autobusové zastávky přímo u lokality jede denně 35 přímých autobusů na metro Zličín / Nové Butovice. Pozemky jsou orientovány v mírném jižním svahu s krásným výhledem do okolní krajiny.

(more…)

 1. Zkontrolujte, zda nemáte zakázanou síťovou kartu.
 2. Pokud používáte bezdrátové připojení, zkontrolujte, zda máte správně nastavený a aktivní bezdrátový adaptér.
 3. Ujistěte se, že jsou všechny kabely řádně zapojeny do počítače.
 4. Pomoci může také odpojení ze zásuvky. Vypojte ze zásuvky všechna zařízení pro příjem a distribuci internetu ve vaší domácnosti. Po 15 vteřinách můžete zařízení znovu připojit a za 50 sekund zkusit, zda připojení funguje. Nikdy nemačkejte tlačítka na zařízení! Hrozí, že tak resetujete zařízení do továrního nastavení
 5. Jste si jistí, že nemáte v počítači žádné viry, spyware a podobný škodlivý software? Raději to překontrolujte.

Pokud s námi už nemáte dohodnutý pevný závazek, můžete využívání služby podle potřeby přerušit. To se může hodit, když jedete například na delší dobu mimo domov. Nejkratší doba přerušení je 1 měsíc, maximum je 1 rok. A je pro vás zcela zdarma.

Ano, změna tarifu není vůbec problém. Můžete si jej nastavit po přihlášení v zákaznické zóně.

Změnu je případně možné provést také prostřednictvím e-mailu internet@eurosignal.cz. Vždy uveďte číslo vaší smlouvy, vaše kontaktní údaje a tarif, o který máte zájem. My se o vše ostatní postaráme.

Tarif lze upravit po dohodě kdykoli v průběhu měsíce zpravidla k 1. dni následujícího měsíce.

Ano. Jediné omezení internetu od Eurosignalu spočívá v omezení maximální rychlosti, které zavisí na vámi vybraném tarifu. Pokud si ale zvolíte tarif odpovídající aktivitám, kterým se na internetu věnujete, nebudete omezeni vůbec ničím.

Neustále investujeme do modernizace naší sítě a veškerého využívaného vybavení. Naše sítě jsou připojeny přímo na vysokorychlostní optické okruhy. Dbáme na to, aby byla vždy zajištěna co nejlepší latence – odezva a volná kapacita všech linek. Jako jedni z mála poskytovatelů máme zokruhovanou síť a využíváme několik propojů do internetu.

Naše vysílače a přípojné body mají zálohované napájení elektřinou minimálně na dobu 8 hodin.

 • Konkrétní rychlost připojení k internetu se liší v závislosti na zvoleném tarifu. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si tarif, který vám bude nejvíce vyhovovat.
 • Služba je poskytována prostřednictvím rádiových technologií dle standardů IEEE 802.11a, 802.11n a 802.11ac.
 • Každá rádiová trasa je monitorovaná až k uživateli
 • Připojení pomocí protokolu IPv4 a IPv6
 • Bez FUP (bez omezení dat)
 • Agregace 1:6
 • Služba je předávána na ethernetovém kabelu – konektor RJ-45

Údaje k nastavení SMTP serveru ke svým účtům elektronické pošty by Vám měl předat Váš provozovatel emailové schránky.

Z naší sítě můžete použít SMTP server s adresou 10.0.2.1
Server nevyžaduje ověření, ale neumožńuje odesílání zpráv, pokud nejste připojeni do sítě EUROSIGNAL

Faktury jsou rozesílány ve formátu PDF. K jejich otevření je potřeba mít nainstalovaný například program Acrobat Reader stáhnout zde.

Pokud v email fakturu neobsahuje vůbec, můžete si ji stáhnout po přihlášení do zákaznické zóny.

Zařízení pracuje v jiném frekvenčním pásmu (2.4 nebo 5 GHz), které je pro něj vyhrazeno, a v žádném případě jiná zařízení neovlivňuje.

Zde je rozdíl v uváděných jednotkách (bity a Byty).

Pro převod mezi nimi platí vztah 1B (Byte) = 8b (bitů).

Při rychlosti 10Mbit tedy můžete stahovat data až rychlostí 1,192MByte/s neboli 1192kB/s.

Pravidla Fair Use Policy (FUP) zajišťují stejnou dostupnost služby pro všechny připojené uživatele. Při přenášení nepřiměřeně velkého objemu dat může být rychlost přenosu dočasně snížena.

Od 1.4.2008 bylo toto omezení v naší síti zrušeno.

Pokud je zátěž linky menší, než je nastavena základní rychlost, linka se ‘nabíjí’. Při zatížení nabité linky dojde k dvojnásobnému překročení nastavené základní příchozí rychlosti a linka se ‘vybíjí’. Na vybité lince se akcelerace již neuplatňuje. Doba nabíjení a vybíjení linky trvá cca 10 sekund. Při dynamické zátěži (tzn. při běžném ‘brouzdání’ po Internetu) uživatel dostává vždy dvojnásobnou rychlost, než je nastavená rychlost základní. Při statické zátěži (např. při stahování velkých objemů dat) se akcelerační výhoda neuplatňuje (resp. uplatní se jen v prvních 10ti sekundách stahování).

Reklamovat služby lze pouze písemně a to na adrese: Družstvo Eurosignal, Roháčova 23, Praha 3, 13000 nebo emailem na adrese: internet@eurosignal.cz. Pokud bude reklamace oprávněná, odečte se poměrná část z Vašeho pravidelného poplatku, a to zpravidla v následujícím zúčtovacím období.

 • Zkontrolujte, že nemáte zakázanou síťovou kartu.
 • Používáte-li bezdrátové připojení v notebooku, zkontrolujte si nastavení bezdrátového adaptéru a zda ho máte aktivní (kombinace funkčních kláves, tlačítko nebo spínač na notebooku).
 • Zkontrolujte, zda jsou všechny kabely řádně připojeny do počítače a zda je v zásuvce napájení přijímací jednotky.
 • Nefunguje-li připojení, zkuste odpojit ze zásuvky a za 15 sekund opět připojit napájení jednotky. Po cca 50 sekundách zkuste připojení znovu.
 • Zkontrolujte zdravotní stav svého PC – přítomnost virů, spyware a jiného škodlivého software.

Nepomůže-li žádná z těchto možností, kontaktujte naši Hotline na čísle 227 031 811 nebo 775 330 949, kde Vám mohou naši technici poradit, případně objednat návštěvu technika, který problém vyřeší.

Stačí poslat email na internet@eurosignal.cz s žádostí o změnu, žádost musí obsahovat číslo smlouvy a kontaktní údaje.

Nebo můžete službu přerušit, minimální doba přerušení je 1 kalendářní měsíc, maximální doba 12 měsíců. Přerušit lze nejdříve od 1. dne následujícího měsíce. Žádost je potřeba zaslat na email: internet@eurosignal.cz. Odpověď obdržíte nejpozději do 7 dnů. Přerušení i následná aktivace připojení jsou zdarma. Přerušit lze pouze bez závazku.

 

Po instalaci zařízení je uživatel povinen uhradit instalační poplatek a kauci ve výši platby za jedno zúčtovací období. Kauce bude uživateli vrácena po skončení tohoto smluvního vztahu. Uživatel je dále povinen uhradit poměrnou část pravidelného poplatku od data instalace do konce prvního zúčtovacího období. Služba začne být uživateli poskytována po uhrazení těchto poplatků. Dále je uživatel na konci každého zúčtovacího období povinen platit pravidelné poplatky podle uzavřené smlouvy.

Faktura – daňový doklad – bude uživateli zaslána elektronickou poštou neprodleně po skončení zúčtovacího období. Na žádost uživatele může být faktura zaslána v papírové podobě prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb. V takovém případě bude poskytovatel účtovat náklady na zasílání podle aktuálního ceníku. Nedoručení faktury nemá vliv na povinnost uživatele uhradit částky za poskytnuté služby. Výši dlužné částky a další údaje potřebné k provedení úhrady si může uživatel vyžádat na zákaznickém telefonním čísle poskytovatele. Pravidelné poplatky je uživatel povinen uhradit na bankovní účet poskytovatele nejpozději do deseti dnů od ukončení zúčtovacího období.

Službu si můžete objednat:

Pokud budete chtít využívat klientský účet, měli byste vědět, že každému zákazníkovi bylo přiděleno „Uživatelské jméno a heslo’. Bez něj se do Vašeho účtu nedostanete. Nemáte-li je, můžete si přístupové údaje nechat zaslat pomocí formuláře nebo kontaktujte HOTLINE.

Pokud přihlašovací údaje máte, pak se můžete k účtu přihlásit z libovolné stránky našeho WEBu (vpravo nahoře odkaz Zákaznická zóna).

Uživatelský účet se skládá z několika záložek. Rychlý přehled’, ‘Vyúčtování’,’ Nastavení účtu’, ‘Přidat novou službu’ a ‘Odhlásit se’

V záložce Rychlý přehled jsou informace o všech Vašich aktivních smlouvách, statistiky přenosu dat, možnost aktivace Sledování TV, případně je zobrazen Váš dluh.

V záložce Vyúčtování si můžete stáhnout kopii Vašich faktur. Případně pokud u Vašich smluv evidujeme dluh, můžete částku zaplatit ihned online kartou nebo převodem pomocí platební brány PayU.

V záložce Nastavené účtu je možné si prohlížet a upravovat část údajů ze smlouvy.

A na závěr v záložce Přidat novou službu můžete požádat o zřízení nové služby vybráním služby z nabídky. Po vybrání služby nezapomeňte kliknout na tlačítko Odeslat dole pod tabulkou.
O zřízení budete informováni mailem.

Pro ukončení práce s klientským účtem použijte odkaz Odhlásit se.

Pokud máte ke klientskému účtu nějaké připomínky nebo náměty, sdělte nám je, rádi se jimi inspirujeme pro další vylepšení našich služeb.

Časté dotazy

Křižatky – lokalita s kompletní infrastrukturou je součástí souměstí Beroun – Králův Dvůr. Sousedící města Beroun a Králův Dvůr ležící na soutoku řek Berounky a Litavky lákají nejen svými historickými památkami a bohatou kulturní a sportovní nabídkou, ale i svým překrásným okolím.

www.krizatky.cz

(more…)

Jen 5 km jihozápadně od Prahy, v těsném sousedství s Rudnou, leží obec Drahelčice, klidná lokalita s velmi dobrou dopravní dostupností do centra metropole. Drahelčice se v poslední době stávají oblíbenou lokalitou, a to nejen pro svou polohu, ale také díky dobré občanské vybavenosti.  Zde,   v klidné části Drahelčic, v lokalitě Slunečná, vyrostly nízkoenergetické řadové rodinné domy. Ve spolupráci s firmou Bemett a.s. jsme položili optický kabel.

(more…)

Other fees

Fee, servicePrice (include VAT)
Private IP address360,- allocation
50,- monthly fee
Receiving invoices via Czech Post62,-
Reactivating non-payed services after suspension450,- + one month payment
+ debt
Technician trip + on-site work (first 30min)480,-
on-site work (every other hour)360,-
Activation fee for home-made installations360,-
Lending of hardware (max 1 month)360,-
Change of tariff (max 1 per month)0,-
Are you interested in our service ? Please feel free to fill in our non-binding request form.