COVID-19

, 19.Březen.2020

Zůstaňte v kontaktu

Vzhledem k aktuální situaci a vyhlášenému nouzovému stavu jsme uzavřeli naše kanceláře pro zákazníky. Své dotazy a požadavky směrujte na Zákaznickou podporu na linku 227 031 811 nebo se na nás obraťte emailem nebo přes kontaktní formulář.

Většinu Vašich dotazů a požadavků umíme řešit na dálku.

Výjezdy techniků na opravy a instalace nových připojení zatím neomezujeme. Podmínkou je dodržování veškerých hygienických opatření. V případě karantény nebo nemoci u zákazníka má technik právo úkon odmítnout.

Záleží nám i na uploadu

, 8.Srpen.2018

Záleží nám i na uploadu

Sdílíte fotky z výletů nebo využíváte cloud? Potřebujete vzdáleně přistupovat na svůj domácí disk či kamery? Rychlost nahrávání (upload) je pro mnohé  důležitější než rychlost stahování.

Máme skvělou podporu

, 8.Srpen.2018

Máme skvělou podporu

Když vás potkají problémy s připojením nebo domácí sítí, jsme tu pro vás, abychom pomohli. Využijte zákaznickou zónu,  e-mail, kontaktní formulář nebo nám zavolejte na 227 031 811 denně 8-19.

Sledujte TV přes internet

, 8.Srpen.2018

Sledujte TV přes internet

Neomezujte se ve sledování svých oblíbených pořadů. Koukejte na televizi přes internet na svém počítači, mobilu, či tabletu. U vybraných tarifů ji poskytujeme v ceně připojení.

Internet od nás nepadá

, 8.Srpen.2018

Internet od nás nepadá

Kvalitní připojení neznamená jen rychlost. Velkou roli hraje také odezva, kolísání rychlosti a četnost přerušování spojení. Nonstop hlídáme síť, aby se  takové nepříjemnosti nestaly.

O rychlosti vám nelžeme

, 8.Srpen.2018

O rychlosti připojení vám nelžeme

Hrajeme fér a smluvní rychlost připojení skutečně máte. Netvrdíme vám, že dostanete „připojení AŽ 250 Mb/s“. Ale rychlost, kterou slíbíme, opravdu zajistíme. Spolehněte se.

Domácí přípojka v LTE síti. Lákavá nabídka, nebo odložený problém?

, 13.Červen.2018

Doby, kdy jedinou cestou k internetu “doma” bylo pomalé vytáčené připojení, jsou dávno pryč. V současné chvíli mají uživatelé na výběr z poměrně široké škály přípojek od metalických kabelů bývalé telefonní sítě, optická vlákna a bezdrátové řešení WiFi.

Novou možností je připojení domácnosti pomocí LTE sítě mobilních operátorů. Mobilní operátoři ve svém fixního připojení přes LTE síť slibují skvělé parametry. Závratnou rychlost a vysoké objemy dat. Je ale LTE skutečně ideálním pevným připojením?

 

Více na serveru kvalitni-internet.cz

 

Bezpečný internet pro děti

, 30.Srpen.2016

Internet je zdrojem takřka neomezeného množství informací a to, co na něm můžete najít nebo naopak sdílet, prochází jen velmi omezenou kontrolou. S velkou svobodou tak přichází na řadu velká zodpovědnost, která je důležitá nejen u nejmenších uživatelů.
Čtěte dále

Jak nastavit Wi-Fi router krok za krokem

, 13.Květen.2016

Připravil vám váš poskytovatel internetu kabelovou zásuvku a vy nyní přemýšlíte, jak do ní zapojit a nastavit Wi-Fi router? Nebo se vám rozbil starý router a měníte ho za nový? Poradíme vám jak postupovat.
Čtěte dále

Jaké jsou technické parametry linky

Pavel Ježdík , 19.Leden.2016

Běžná rychlost

O tom, jak rychlé bude vaše připojení při běžném surfování na internetu, rozhoduje právě běžná rychlost.

Rychlost stahování

Stahujete film, obrázky, hru, nebo jiný větší soubor? Abyste mohli dál využívat internet, stahování bude mít tuto rychlost. Ta je po dobu stahování nižší než běžná rychlost.