Stavíme vlastní optickou síť

, 18.Únor.2021

Stavíme vlastní optickou síť

Chcete optické připojení? Domluvte se se sousedy a dejte nám o svém zájmu vědět na optika@eurosignal.cz.

COVID-19

, 19.Březen.2020

Zůstaňte v kontaktu

Vzhledem k aktuální situaci a vyhlášenému nouzovému stavu jsme uzavřeli naše kanceláře pro zákazníky. Své dotazy a požadavky směrujte na Zákaznickou podporu na linku 227 031 811 nebo se na nás obraťte emailem nebo přes kontaktní formulář.

Většinu Vašich dotazů a požadavků umíme řešit na dálku.

Výjezdy techniků na opravy a instalace nových připojení zatím neomezujeme. Podmínkou je dodržování veškerých hygienických opatření. V případě karantény nebo nemoci u zákazníka má technik právo úkon odmítnout.

Záleží nám i na uploadu

, 8.Srpen.2018

Záleží nám i na uploadu

Sdílíte fotky z výletů nebo využíváte cloud? Potřebujete vzdáleně přistupovat na svůj domácí disk či kamery? Rychlost nahrávání (upload) je pro mnohé  důležitější než rychlost stahování.

Máme skvělou podporu

, 8.Srpen.2018

Máme skvělou podporu

Když vás potkají problémy s připojením nebo domácí sítí, jsme tu pro vás, abychom pomohli. Využijte zákaznickou zónu,  e-mail, kontaktní formulář nebo nám zavolejte na 227 031 811 denně 8-19.

Sledujte TV přes internet

, 8.Srpen.2018

Sledujte TV přes internet

Neomezujte se ve sledování svých oblíbených pořadů. Koukejte na televizi přes internet na svém počítači, mobilu, či tabletu. U vybraných tarifů ji poskytujeme v ceně připojení.

Internet od nás nepadá

, 8.Srpen.2018

Internet od nás nepadá

Kvalitní připojení neznamená jen rychlost. Velkou roli hraje také odezva, kolísání rychlosti a četnost přerušování spojení. Nonstop hlídáme síť, aby se  takové nepříjemnosti nestaly.

O rychlosti vám nelžeme

, 8.Srpen.2018

O rychlosti připojení vám nelžeme

Hrajeme fér a smluvní rychlost připojení skutečně máte. Netvrdíme vám, že dostanete „připojení AŽ 250 Mb/s“. Ale rychlost, kterou slíbíme, opravdu zajistíme. Spolehněte se.

Domácí přípojka v LTE síti. Lákavá nabídka, nebo odložený problém?

, 13.Červen.2018

Doby, kdy jedinou cestou k internetu “doma” bylo pomalé vytáčené připojení, jsou dávno pryč. V současné chvíli mají uživatelé na výběr z poměrně široké škály přípojek od metalických kabelů bývalé telefonní sítě, optická vlákna a bezdrátové řešení WiFi.

Novou možností je připojení domácnosti pomocí LTE sítě mobilních operátorů. Mobilní operátoři ve svém fixního připojení přes LTE síť slibují skvělé parametry. Závratnou rychlost a vysoké objemy dat. Je ale LTE skutečně ideálním pevným připojením?

 

Více na serveru kvalitni-internet.cz

 

Bezpečný internet pro děti

, 30.Srpen.2016

Internet je zdrojem takřka neomezeného množství informací a to, co na něm můžete najít nebo naopak sdílet, prochází jen velmi omezenou kontrolou. S velkou svobodou tak přichází na řadu velká zodpovědnost, která je důležitá nejen u nejmenších uživatelů.
Čtěte dále

Jak nastavit Wi-Fi router krok za krokem

, 13.Květen.2016

Připravil vám váš poskytovatel internetu kabelovou zásuvku a vy nyní přemýšlíte, jak do ní zapojit a nastavit Wi-Fi router? Nebo se vám rozbil starý router a měníte ho za nový? Poradíme vám jak postupovat.
Čtěte dále