Záleží nám i na uploadu

, 8.Srpen.2018

Záleží nám i na uploadu

Sdílíte se svými známými fotky z výletů nebo využíváte cloud? Rychlost nahrávání (upload) je stejně důležitá jako rychlost stahování.

Máme skvělou podporu

, 8.Srpen.2018

Máme skvělou podporu

Když vás potkají problémy s připojením, jsme tu pro vás, abychom vše opravili. Využijte zákaznickou zónu,  e-mail, kontaktní formulář nebo nám zavolejte na 227 031 811.

TV sledujte přes internet

, 8.Srpen.2018

TV sledujte přes internet

Neomezujte se ve sledování svých oblíbených pořadů. Sledujte televizi přes internet na svém počítači, mobilu, či tabletu. U vybraných tarifů ji poskytujeme v ceně připojení.

Internet od nás nepadá

, 8.Srpen.2018

Internet od nás nepadá

Kvalitní připojení neznamená jen rychlost. Roli hraje také kolísání rychlosti a četnost přerušování spojení. My se staráme o to, aby se vám takové nepříjemnosti nestaly.

O rychlosti vám nelžeme

, 8.Srpen.2018

O rychlosti vám nelžeme

Hrajeme fér a smluvní rychlost připojení  skutečně dostanete. Netvrdíme vám, že dostanete „připojení AŽ 250 Mb/s“. Ale rychlost, kterou slíbíme, opravdu zajistíme. Spolehněte se.

Domácí přípojka v LTE síti. Lákavá nabídka, nebo odložený problém?

, 13.Červen.2018

Doby, kdy jedinou cestou k internetu “doma” bylo pomalé vytáčené připojení, jsou dávno pryč. V současné chvíli mají uživatelé na výběr z poměrně široké škály přípojek od metalických kabelů bývalé telefonní sítě, optická vlákna a bezdrátové řešení WiFi.

Novou možností je připojení domácnosti pomocí LTE sítě mobilních operátorů. Mobilní operátoři ve svém fixního připojení přes LTE síť slibují skvělé parametry. Závratnou rychlost a vysoké objemy dat. Je ale LTE skutečně ideálním pevným připojením?

 

Více na serveru kvalitni-internet.cz

 

Bezpečný internet pro děti

, 30.Srpen.2016

Internet je zdrojem takřka neomezeného množství informací a to, co na něm můžete najít nebo naopak sdílet, prochází jen velmi omezenou kontrolou. S velkou svobodou tak přichází na řadu velká zodpovědnost, která je důležitá nejen u nejmenších uživatelů.
Čtěte dále

Jak nastavit Wi-Fi router krok za krokem

, 13.Květen.2016

Připravil vám váš poskytovatel internetu kabelovou zásuvku a vy nyní přemýšlíte, jak do ní zapojit a nastavit Wi-Fi router? Nebo se vám rozbil starý router a měníte ho za nový? Poradíme vám jak postupovat.
Čtěte dále

Jaké jsou technické parametry linky

Pavel Ježdík , 19.Leden.2016

Běžná rychlost

O tom, jak rychlé bude vaše připojení při běžném surfování na internetu, rozhoduje právě běžná rychlost.

Rychlost stahování

Stahujete film, obrázky, hru, nebo jiný větší soubor? Abyste mohli dál využívat internet, stahování bude mít tuto rychlost. Ta je po dobu stahování nižší než běžná rychlost.

Mám problémy s připojením, co mám dělat

Pavel Ježdík , 16.Prosinec.2015
  1. Zkontrolujte, zda nemáte zakázanou síťovou kartu.
  2. Pokud používáte bezdrátové připojení, zkontrolujte, zda máte správně nastavený a aktivní bezdrátový adaptér.
  3. Ujistěte se, že jsou všechny kabely řádně zapojeny do počítače.
  4. Pomoci může také odpojení ze zásuvky. Vypojte ze zásuvky všechna zařízení pro příjem a distribuci internetu ve vaší domácnosti. Po 15 vteřinách můžete zařízení znovu připojit a za 50 sekund zkusit, zda připojení funguje. Nikdy nemačkejte tlačítka na zařízení! Hrozí, že tak resetujete zařízení do továrního nastavení
  5. Jste si jistí, že nemáte v počítači žádné viry, spyware a podobný škodlivý software? Raději to překontrolujte.