Zvyšujeme vaši ochranu proti malware nasazením Whalebone

, 24.Říjen.2017

Komunikaci uživatelů sítě Eurosignal směrem do internetu vyhodnocuje umělá inteligence, vyvinutá českou společností Whalebone. Detekční mechanismus vyvinutý ve spolupráci s ČVUT automaticky detekuje komunikaci škodlivého softwaru v zařízeních zákazníka  a blokuje odesílání dat na servery, ze kterých jsou napadená zařízení ovládána a kde se případně ukládají ukradená data.

 

Čtěte dále

Jsme připojeni k důvěryhodné síti

, 4.Květen.2017

Společnosti 2Connect a.s . a Casablanca a.s ., které jsou správci našich páteřních připojení, jsou součástí projektu FENIX sdružení NIX.cz.

Náročná certifikace u takové autority, jakým je elitní klub společností splňující náročné požadavky na bezpečné propojení, zaručuje našim klientům připojení k infrastruktuře s nejvyšší možnou ochranou a obranou před masivními DoS a DDoS ve stále nebezpečnějším kybernetickém světě.
Čtěte dále

Bezpečný internet pro děti

, 30.Srpen.2016

Internet je zdrojem takřka neomezeného množství informací a to, co na něm můžete najít nebo naopak sdílet, prochází jen velmi omezenou kontrolou. S velkou svobodou tak přichází na řadu velká zodpovědnost, která je důležitá nejen u nejmenších uživatelů.
Čtěte dále